Hoďte toto do záchoda a čistý bude okamžite. Pozná to každý

zachod cistenie

Odolné škvrny od tvrdej vody môžu na keramickej záchodovej mise vytvoriť nevzhľadné hnedé a oranžové škvrny a bielenie týchto usadenín známymi metódami často nemá žiadny účinok. Tu je šikovný trik, o ktorom vie len málo ľudí.

Pokiaľ ide o týždenné upratovanie, vždy hľadáme spôsoby, ako skrátiť čas a uľahčiť ich. Niektoré výrobky pre domácnosť sa dajú použiť viacerými spôsobmi. Hovoríme o tabletách do umývačky riadu, ktoré urobia viac než len efektívne vyčistia špinu na povrchu umývačky.

Tablety do umývačky riadu možno použiť v celej kúpeľni. Sú užitočné na dôkladné čistenie toaliet vďaka svojim vlastnostiam odstraňovania vodného kameňa a účinnosti pri rozpúšťaní škvŕn z tvrdej vody.

Ako vyčistiť veľmi znečistenú toaletu? Domáce prostriedky na odstránenie vodného kameňa a škvŕn

Aj pri pravidelnom čistení a umývaní sa na najčistejšej toalete nevyhnutne vytvoria viditeľné usadeniny vodného kameňa, ktoré vytvárajú nevzhľadné škvrny a fľaky. S týmto stavom sa však vôbec nemusíte zmieriť. Stačí vám niekoľko domácich potrieb, vďaka ktorým bude vaša toaleta bezchybne čistá celé týždne. Potrebujete hubku na umývanie riadu a tablety do umývačky riadu.

  • Hubku na umývanie riadu rozrežte tak, aby v nej vzniklo vrecko.
  • Do vzniknutého otvoru vložte tabletu do umývačky riadu.
  • Hubku umiestnite na miesto záchodovej kocky.
  • Pri každom opláchnutí vodou sa tableta pomaly rozpustí, čím zabráni usadzovaniu vodného kameňa a rozpustí všetky usadeniny, ktoré sa už v umývačke nachádzajú.
Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Máte to doma všetci. Dajte to do vody a striekajte na vošky

Použitie tablety do umývačky riadu. Použijete aj pri tomto probléme

Upchatý odtok nie je nikdy príjemný problém, ale jeho odblokovanie sa dá výrazne uľahčiť pomocou tablety do umývačky riadu. Obsahujú základný čistiaci prostriedok, ktorý odstraňuje bežné upchatia vrátane mastnoty a špiny, takže môžu dobre fungovať nielen v kuchynskom dreze.

Tabletu do umývačky stačí vhodiť do odtoku a potom ju zaliať vriacou vodou, aby sa začala rozpúšťať. To by malo pomôcť odstrániť upchatie a zároveň uvoľniť príjemnú vôňu. Len nezabudnite, že nedokáže rozpustiť pretrvávajúce vlasy, takže táto metóda nebude účinná napríklad pre odtoky v kúpeľni.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Kávu by ste spolu s jedlom vôbec nemali piť. Toto vám to robí s telom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *