Kde je na obrázku „G“? Len 5% ľudí ho nájde do 15 sekúnd

g 1

Mnohí ľudia dokonca radi robia obrázkové testy vo svojom voľnom čase. Niektoré z nich sú určené na testovanie našej vnímavosti. Dokážete nájsť písmeno „G“ v skupine písmen „C“? Pozrite sa, ako rýchlo dokážete splniť túto úlohu, uvádza Gazeta

Vnímavosť je veľmi dôležitá vlastnosť, ktorú možno rozvíjať správnymi cvičeniami. Jedným z takýchto cvičení sú jednoduché obrázkové testy, ktoré možno nájsť na internete. Ako to funguje? Stačí sa sústrediť na to, aby ste si všimli rozdiely, detaily a dôležité prvky, ktoré sú na prvý pohľad prakticky nepostrehnuteľné. Bude zaujímavé zistiť, či tento test zvládnete aj vy.

Jednoduchý a rýchly test vnímavosti. Písmená nie sú také zjavné, ako sa zdajú

Zaujímavým testom našej vnímavosti je čo najrýchlejšie nájsť konkrétny rozdiel v zhluku rovnakých znakov. V tomto prípade sa v zhluku písmen „C“ nachádza len jedno miesto, kde je skryté písmeno „G“. Skúste si test urobiť sami a zatiaľ sa nepozerajte nižšie, aby ste zistili, aká je odpoveď.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Každá práčka má tlačítko, ktoré vám ušetrí peniaze. Skoro nikto o tom nevie

Niektorí ľudia považujú úlohu za veľmi ťažkú, zatiaľ čo iným sa podarí vyriešiť hádanku aj za menej ako 15 sekúnd. Koľko času to trvalo vám? Nezabudnite, že vnímavosť ľudí sa zvyčajne líši a je ovplyvnená mnohými faktormi.

g

Našli ste písmeno „G“ v písmene „C“? Niektorým ľuďom stačí 15 sekúnd

Na konci hry je čas predstaviť riešenie hádanky. Takéto cvičenie postrehu je skvelá a rozvojová zábava. Ak vám hľadanie písmena „G“ trvalo viac ako 15 sekúnd, nemáte sa čoho obávať. Po niekoľkých pokusoch a postupnom riešení ďalších testov sa vám pravdepodobne podarí vytrénovať svoju vnímavosť do takej miery, že vám to nebude trvať dlho. Kde sa nachádza písmeno „G“?

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ako správne užívať cesnak, aby ste z neho využili maximum živín?
ggg

Ako môžete vidieť na obrázku, písmeno „G“ sa skrýva v 10. riadku ako 31. znak počítaný zľava. Ak máte problém s odhalením písmena, môžete vyskúšať techniku zamerania pohľadu na každý riadok postupne zľava doprava. Potom sa vám skôr či neskôr podarí hádanku vyriešiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *