Ľudia naložili Matovičovi: Rómovia sa nám smejú, že bieli chodia voliť zadarmo, ale im rozdajú pred voľbami

matovic romovia

Igor Matovič bol opäť verejne diskutovať s ľuďmi a opäť schytal množstvo kritiky od ľudí, ktorí ho určite voliť nebudú.

Jedna zo žien Matovičovi vyčíta, že jeho vláda nepodporuje vzdelanie u detí. Žena odvážne v sále, kde bolo niekoľko Rómov tvrdí, že práve to sú Matovičovi voliči, ktorých on podporuje.

Matke detí sa nepáči, že Matovičová vláda podporuje deti len do 18-tich rokov a naráža tým na to, že Matovič si má takto „kupovať“ rómskych voličov, ktorí ďalej neštudujú, no jej deti idú aj na vysoké školy a starať sa o ne treba. Dokonca obvinila Matoviča a jeho poslanca Polláka, že si majú kupovať hlasy u Rómov „Smejú sa nám, že to len gáždovia volia zadarmo“. Matovič vyzval ženu, aby ukázala dôkazy o kupovaní si hlasov a označil slová ženy za výmysly, pretože nič neukázala.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Tajná prísada, ktorá urobí z praženice luxusné raňajky. Takto ju varia profesionáli

Matovič reagoval na ženu s tým, že je ľahké podporovať v ľuďoch nenávisť proti Rómov. Podľa neho sme si však všetci rovní a aj u Rómov či bielych máme zlých či dobrých ľudí.

Matovič hovoril aj o tom, že Rómovia v osadách nemajú 200eur na dieťa, ale len 60eur, pretože nemajú daňový bonus ako nezamestnaní. S touto požiadavkou prišli poslanci ĽSNS od Mariana Kotlebu, ktorý 200eur na dieťa podporili, ale len, ak práve rodiča bez práce nebudú dostávať toľko, ako tí, ktorí riadne pracujú.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Európu tieto dni zasiahne extrémne počasie. Tu bude nad 40 stupňov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *