Ľudia obkľúčili Matoviča a chceli ho poslať do basy. Spočítali mu jeho vládnutie?

igor matovic 1

Nadšenie a napätie v meste Martin, Žilinský samosprávny kraj, nedávno dosiahlo vrchol, keď bývalý premiér Slovenskej republiky Igor Matovič navštívil toto miesto ako súčasť svojho debatného podujatia s názvom Bez ochranky. Napriek ostrým protestom sa mu podarilo dokončiť diskusiu naplnenú vášnivými rečami a vyjadreniami odvážnych občanov.

Predseda strany Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Igor Matovič, sa rozhodol uskutočniť sériu otvorených diskusií s názvom Bez ochranky. V rámci tohto projektu už navštívil niekoľko miest po celej Slovenskej republike. V sobotu, 20. mája 2023, bol Martin svedkom jednej z týchto živých debát, ktorá vzbudila veľký rozruch.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Viete, prečo sú tieto paradajky také hnedé? Slováci sa ich vzhľadu boja, ale nemali by sa

Skupina ľudí sa zhromaždila a vytvorila ľudskú reťaz, aby zabránila Matovičovi vo vstupe do miestnosti, kde mala debata prebehnúť. Protestujúci ho vypískali a niektorí dokonca skandovali frázu „do basy“. Napriek tomu, že sa stretol s vášnivými pokrikmi, podarilo sa mu dokončiť debatu.

Matovič vysvetlil zámer tohto podujatia a uviedol: „Prihováram sa k vám z Martina, bude to tu veľmi horúce, lebo prišli sem ľudia, ktorí si myslia, že najslušnejšie je len vykrikovať, pískať, ukazovať vulgárne gestá. Napriek tomu týmto ľuďom dáme mikrofón, aby bolo počuť ich názor, lebo tieto debaty sú slobodné. Každý názor má rovnakú váhu.“

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  V obchodoch ju obchádzame. Šťava z nej je pre naše telo poklad

Po určitom čase sa dav postupne upokojil a účastníci debaty kládli Matovičovi otázky po dobu takmer dvoch hodín. Tieto otázky sa týkali jeho pôsobenia v politike a aktuálnych problémov, ktoré trápia väčšinu obyvateľov. Celú diskusiu je možné si pozrieť na zaznamenanom videu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *