Zomrel herec Daniel Heriban vo veku 43 rokov. Zastavilo sa mu srdce

umrtie smrt zomrel daniel heriban

Slovensko zahalilo do závoja smútku, keď sa rozšírila správa o úmrtí obľúbeného herca a hudobníka Daniela Heribana. Táto smutná udalosť sa údajne odohrala vo jeho domove v obci Svätý Jur.

Televízia JOJ informovala, že herec mal zdravotné komplikácie, kvôli ktorým bola privolaná sanitka. Daniel sa sťažoval na bolesti chrbta, no bohužiaľ, posádka záchrannej služby už nedokázala nič urobiť pre jeho záchranu. Prišlo k zástave srdca. Daniel Heriban sa dožil iba 43 rokov.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Najzdravší chlieb na raňajky. Jedzte ho a sledujte, ako schudnete

Daniel Heriban bol vynikajúcim slovenským hercom a hudobníkom, ktorý si získal srdcia divákov a poslucháčov po celom Slovensku. Svojim talentom a charizmou si vybudoval rešpektované miesto v slovenskej kultúrnej scéne. Jeho prítomnosť na pódiu alebo na filmovom plátne vždy prinášala zážitky plné emócií a nezabudnuteľné momenty.

Daniel bol nielen talentovaným umelcom, ale aj obľúbeným človekom. Jeho úsmev, priateľskosť a srdečnosť dotkli mnohých. Všetci, ktorí ho poznali, si ho vážili nielen pre jeho profesionálny prístup k práci, ale aj pre jeho ľudské kvality.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Veľmi dobré hnojivo pre paradajky. Vie si ho vyrobiť každý

Divákom najviac utkvel v pamäti ako Ďuro zo seriálu Horná Dolná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *