• 25 mája, 2023
  • 1 komentár
  • 3minúty čítania

Slováci spájajú úmrtie Heribana s očkovaním, lekár im to vysvetlil: Šírite konšpirácie, ľudia umierali aj predtým

Slováci spájajú úmrtie Heribana s očkovaním, lekár im to vysvetlil: Šírite konšpirácie, ľudia umierali aj predtým

Náhle úmrtie obľúbeného slovenského herca Daniela Heribana spôsobilo včera (24. mája) nepríjemné prebudenie pre Slovákov. Fanúšikovia, kolegovia a najmä jeho rodina zažili obrovský šok, s ktorým sa budú musieť vyrovnať. Príčina smrti sa stala témou intenzívnych diskusií na sociálnych sieťach. Píše o tom portál Hitky.sk

Daniel Heriban, slovenský herec, zomrel vo svojom dome vo Svätom Juri potom, čo boli k nemu privolaní záchranári. Pôvodným zdravotným problémom malo byť neznesiteľné bolesti chrbta, avšak 43-ročný umelec nakoniec utrpel zástavu srdca, ktorú sa nepodarilo obnoviť.

Náhle úmrtie herca vyvolalo šok u Slovákov, ktorí začali na sociálnych sieťach intenzívne diskutovať o tejto tragédii. Niektorí poukázali na to, že bolesť chrbtice môže byť príznakom infarktu a vyčítajú lekárom, že mu nedostatočne pomohli, keď o to požiadal. Vyšlo najavo, že deň pred smrťou navštívil lekára kvôli svojim zdravotným problémom.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Uvarte alobal vo vriacej vode. Pozrite sa, čo to všetko dokáže vyriešiť

Mnohí Slováci však spojili úmrtie herca s očkovaním proti koronavírusu. Tieto spekulácie zaznamenal aj vedec Pavol Čekan, ktorý povedal: ,,Je mi z toho veľmi smutno, že takíto ľudia žijú medzi nami a ešte aj takúto obrovskú ľudskú tragédiu dokážu zneužiť na šírenie konšpirácii a bludov,“ Okamžite vymazal komentáre tohto druhu a zablokoval dotyčných ľudí.

Primár interného oddelenia Milan Kulkovský označil úmrtie rodáka z Trnavy kvôli vakcíne za podvod. Upozornil ľudí, že mladí ľudia umierali náhle aj pred pandémiou koronavírusu ,,Podľa dostupných informácií je na základe mojich skúsenosti pravdepodobnou príčinou náhleho skonania Daniela Heribana akútna disekcia aorty, ktorá sa, žiaľ, prejavuje často nešpecificky, napríklad bolesťami chrbta. Menej pravdepodobnou príčinou je srdcový infarkt. Svoj názor som písať nechcel, no hnevajú ma šíriace sa ,,zaručené“ informácie konšpirátorov, ktorí zbytočne zneužívajú túto obrovskú tragédiu,“ vysvetlil uznávaný lekár.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Do nádržky vložte 3 guľôčky z alobalu. Bez toho, aby ste pohli prstom, sa zbavíte problému

Daniel Heriban bol milovaným slovenským hercom so širokým okruhom fanúšikov. Jeho náhle úmrtie je veľkou stratou pre slovenskú filmovú a divadelnú scénu. Jeho rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť a dúfame, že nájdu silu prekonať tento ťažký čas.

Podobné články

Žiak v Bratislave podpálil školu a sám v nej zhorel. Mal len 18 rokov

Žiak v Bratislave podpálil školu a…

Tragédia zasiahla bratislavské gymnázium pre nadané…
Slovákov už budú očkovať aj v lekárňach, schválili naši poslanci v parlamente

Slovákov už budú očkovať aj v…

Očkovanie dospelých proti chrípke bude od…
Heriban bol ešte pred pár dňami na prechádzke a zrazu infarkt

Heriban bol ešte pred pár dňami…

Tragická smrť Daniela Heribana (†43) zanechala…
Zomrel herec Daniel Heriban vo veku 43 rokov. Zastavilo sa mu srdce

Zomrel herec Daniel Heriban vo veku…

Slovensko zahalilo do závoja smútku, keď…

1 Komentáre

  • nikto nemoze zapriet, ze tych umrti mladych vratane sportovcov neuveritelne pribudlo po hysterii s covid ockovanim … CO SA TYKA KONSPIRATPRA CEKANA, JE TO PODNIKATEL, BIOLOG, NIE LEKAR

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *