Ľudia si začali baliť nohy do alobalu. Suché nohy sa stali minulosťou

suche nohy

Hliníková fólia (alobal) je obľúbený výrobok, ktorý má väčšina z nás v kuchyni. Nie každý si však uvedomuje, že okrem pomoci pri varení môže byť užitočná aj pri starostlivosti o nohy. Hoci metóda znie nezvyčajne, stojí za to ju vyskúšať. Vyskúšajte ju raz a budete ju robiť pravidelne.

Hliníkovú fóliu môžete použiť na mnoho rôznych spôsobov. Nie je vhodný len na použitie v kuchyni; môžete si do neho zabaliť aj nohy. Niekomu sa tento trik môže zdať kontroverzný a prekvapivý, ale je účinný a užitočný. Čo presne musíte urobiť?

Aký je prínos hliníkovej fólie na nohy? Má priaznivé účinky sám o sebe

Hliníková fólia je navrhnutá tak, aby na jednej strane zadržiavala teplo a na druhej strane ho prepúšťala. Všetko závisí od toho, ktorú z nich použijeme. Metóda zabalenia nôh do hliníkovej fólie sa osvedčí najmä na jeseň, ale nie je žiadna kontraindikácia na jej použitie v ktoromkoľvek ročnom období, pretože niektorí ľudia bojujú s určitým problémom aj počas teplých dní. V čom spočíva problém? Ukazuje sa, že fólia pomôže rýchlo zahriať premrznuté nohy.

  • Namažte si nohy hydratačným krémom.
  • Nohy si zabaľte lesklou stranou dovnútra.
  • Počkajte 30 minút, počas ktorých sa vaše nohy zahrejú.
TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Slováci pozor! Píše vám takýto profil? Môžete prísť o peniaze

Ukázalo sa, že okrem dodatočného tepla pomôže táto metóda hĺbkovo hydratovať suché nohy, najmä päty. Je to aj skvelá forma relaxácie pre vaše chodidlá a kĺby. Vyskúšate tento trik na vlastnej koži?

Čo si môžete vyrobiť z alobalu? Výrobok vyrieši mnohé problémy

Okrem aplikácie hliníkovej fólie na nohy ju môžete použiť aj na mnoho ďalších vecí.

  • Elektrizácia vlasov – pretrite si alobalom pramene od korienkov smerom nadol a tie budú v okamihu uhladené.
  • Čistenie striebra – Vložte alobal do misky lesklou stranou nahor. Nasypte do nej soľ, zalejte ju vodou a vložte do nej strieborný riad. Po niekoľkých hodinách ich opláchnite vodou a budú výrazne čistejšie.
  • Ostrenie tupých nožníc – Vystrihnite nožnicami niekoľko kúskov hliníkovej fólie a vaše sklo bude ostrejšie.
  • Čistenie vodovodného kohútika – Zrolujte hliníkovú fóliu do guľôčky a potrite ňou vodovodný kohútik. Usadeniny vodného kameňa zmiznú v krátkom čase.
TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Našli ste na banánoch žltý povlak? Povieme vám, čo s ním

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *