Majiteľ Dráčika sa nenechal umlčať. Tentokrát vybilo poistky prozápadným politikom!

dracik

Majiteľ hračkárstva Dráčik opäť brnká na nervy prozápadným politikom a nezastrašili ho ani mediálne útoky na jeho osobu. Vo svojom statuse na webovej stránke sa opäť prikláňa na stranu Ruska.

„Rusko a jeho bohatstvo je pre gaunerov nočná mora od nepamäti. Magnet na kleptomanov. Asi to tak pán Boh chcel, aby sa vydusili vo vlastnej šťave tvorenej zo zloby, žlči a závisti.

Chaos na Ukrajine bol už za Sovietskeho zväzu. Morálne upadal celý takzvaný socialistický blok, ale tam to bolo ukážkové. Takže ak niekto hľadal nástroj alebo palicu proti Rusom, tak sa mu Ukrajina priam natískala do ruky. Nič nie je vhodnejšie na vyvolanie konfliktu, ako krajina zmietaná korupciou, šmelinou, násilím, chaosom a úpadkom, ktoré sa od deväťdesiatych rokov systematicky prehlbovali. O krajinu sa väčšina ľudí nestarala a slúžila len ako dojná krava.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zapichnite stonku tejto rastliny do zemiaka. Takto sa krásne rozmnoží

Západný svet sa ocitol na pokraji ekonomického aj sociálneho kolapsu. Utopený v dlhoch, neproduktivite a nezmysloch. Jeho predstavitelia, zúfalci sa uchýlili k zúfalému kroku, ktorý mal tento pád zastaviť. Tým krokom bola vojna a vidina tučnej tepny v podobe prírodného bohatstva. Zdroje ostatných štátov sú už buď vydrancované, alebo nedostatočné aby zalepili dieru na Titanicu.

30 rokov príprav strýčka Sama a jeho západných kumpánov. Scenár je vždy ten istý. Podmienkou úspešnosti je pýcha a tá ide ruka v ruke s hlúposťou. Nasledovalo vytváranie konfliktov, podnecovanie k nenávisti a tým rástlo napätie, ktoré vyvrcholilo vojnou. Vojna nevznikne len tak. Musia byť pre ňu vytvorené predpoklady.  

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Väčšina Slovákov zle kúri v radiátoroch a potom platia zbytočne veľa. Viete o tomto?

Ideológia postavená na princípe zbíjania a násilia. Stratégia, ktorá západu fungovala dosť dlho, akurát teraz sa krčahu odtrhlo ucho a je po vode. Nahádzal do studne posledné zdroje a zbrane. Prameň uschol. Naskákali hlavičky do bazéna bez vody. Pripečenci môžu zabudnúť na krájanie Ukrajiny.

Výsledok? Ďalšia tragická a trpká skúsenosť pre ľudstvo. Koľká? Aspoňže darebákom sklapla sánka naprázdno. Nemajú peniaze, nebudú zbrane a bude pokoj. Je načase živiť sa poctivou prácou.“ stojí na webe obchodu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *