Majiteľ Dráčika varuje: Vláda síce padla, ale aj tak sa pripútajte! Toto nás čaká!

3862995

Na Slovensku padla vláda Eduarda Hegera, no všetkému ešte nie je koniec a tí, ktorí z toho majú radosť, by si mali uvedomiť, že ich čaká ešte dlhá cesta.

Cesta k predčasným voľbám môže byť ešte tŕnistá. Veľmi dobre si to uvedomuje aj Dráčik alias Dušan Víglaský. Apeluje aj na zodpovednosť v blížiacich sa voľbách.

Dráčik alias Dušan Víglaský dlhodobo irituje strážcov digitálneho priestoru nielen na Slovensku. Dá sa predpokladať, že aj jeho najnovší text vzbudí nevôľu. Prinášame vám ho v plnom znení:

Zmena vlády, ale aj tak sa pripútajte

Žiadna provizórna, ale novozvolená vláda je potrebná a to čo najskôr.

Netvrdím, že je už všetko zažehnané, ale boli sme ako vlak rútiaci sa do betónového múra 180 kilometrovou rýchlosťou. Ak sa nám podarilo odvrátiť vojnu na Slovensku a aj to, že nemusíme narukovať do vojny k šialeným a nezodpovedným susedom, tak už to sa dá považovať za obrovský úspech. Možno sa vám to nezdá, ale podľa mňa na začiatku všetky kroky smerovali k tomu. Nová vláda, ktorá príde musí hlavne zachrániť alebo lepšie obnoviť našu štátnosť, zaistiť bezpečnosť, stabilizovať financie a hospodárstvo. Ďalej je nutné ochrániť obyvateľov pred domácim aj zahraničným energetickým upírstvom. Nedostupné palivá, energie a ich vysoké ceny by spôsobili totálnu chudobu a hlad. Už teraz nie je možné zabrániť hromadným bankrotom firiem a následnej nezamestnanosti. Popritom všetkom bude nutné riešiť mnohé existenčné otázky.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Do kávy s mliekom pridávam jednu tabletu. Z tela vymetá toxíny ako kefa

Je dôležité, aby sa zobudili národné sily jednotlivých štátov, začali medzi sebou spolupracovať a úplne sa odtrhli od Bruselu.

Každý sa mohol počas posledných troch rokov presvedčiť aký bol výsledok volieb, ktoré strany boli od začiatku vo vláde a ako vláda fungovala, respektíve nefungovala. Kto boli reprezentanti strán, členovia a ich činnosť. Vládnych aj opozičných. Takisto nezabúdajme aj na predchádzajúce volebné obdobia a dobre si všetko vyhodnoťme.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pri nakladaní uhoriek nezabudnite na jednu vec, aby sa neobjavila pleseň

Na základe čoho ľudia volili? Aká bola ich motivácia? Všetkých čo volili mohli dobre poznať aký sú a čo dokážu. Takže ak ich volili, tak reprezentovali aj ich samotných. A nad týmto sa treba zamyslieť. Ak si špekulant volíš špekulanta, ak povaľač tak povaľača, podliak podliaka, nepoctivý si volí zlodeja. Ľudia čo chcú poctivo tvoriť a zlepšovať, hľadajú v kandidátoch obdobné hodnoty.

Úroveň kandidátov, z ktorých si budeme voliť v nadchádzajúcich voľbách je priamo úmerná úrovni národného vedomia.

Je lepšie vlakom naraziť v 60 ako 180 km/h rýchlosti.

Dracik 4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *