Muž označil Žilinku za „špinavého proruského smrada“ a chystá sa pred jeho dom narobiť bordel!

Untitled 6

Na sociálnej sieti sa objavilo video provládneho aktivistu, ktorý v minulosti plne podporoval Igora Matoviča. Teraz si kopol do Generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Ten ukončil vyšetrovanie Roberta Fica a spol.

Aktivista označil Žilinku vulgárne za „špinavého, proruského smrada“ a dokonca sa vyhráža, že pôjde protestovať pred jeho dom.

Zároveň muž vo video vyzýva, aby mu ľudia poslali peniaze, ktoré potrebuje, aby mohol prísť pred dom Žilinku.

„Dedko to má za pár asi nejaký fet dobrý bere, ale neberte ho vážne v jeho veku je veľa ľudí už dementných ved uz može mať takých 8O, Je precpaný liekmi, nevie ani čo hovorí“ píše Helena v diskusii.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Na európsky kontinent sa ženie veľká hrozba. Slovensko sa tomu nevyhne

Ostatní si myslia, že muž musí byť alkoholik „To je čo za vola? Dnes už kdejaký skrachovanec si bude tú chrapač otvárať na ľudí, ktorým nesiaha ani po nechty na nohách??? Dajte mu kazajku a hoďte naňho sieť!! Bože môj!!!“ píše Miroslava.

„Mám 75 rokov a môj názor je, že tento dedo – truľo by mal hovoriť za seba a nie za Slovákov (ktorých asi väčšina s nim nesúhlasí). Dá mu to niekto vedieť ?“ napísal Tono.

„Milý deduško,hovor len za seba v tvojom veku už si dávaj pozor na pohárik aj na tlak a ešte v tejto dobe,keď ťa nebude mať ani kto ošetriť!!“ píše Mily.

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa vyjadril k verejne a mediálne prezentovaným tvrdeniam o tom, že sa aplikáciou § 363 a nasl. Trestného poriadku stavia do pozície sudcu, zasahuje do nezávislosti súdu, ohrozuje právny štát či znižuje dôveru v spravodlivosť. Odborníkom Trestné poriadku posiela jasný a ostrý odkaz!

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zalejte stopky z čerešní vodou a toto sa začne diať s vašim telom

„K verejne a mediálne prezentovaným tvrdeniam „odborníkov na trestné právo“ o tom, že generálny prokurátor sa aplikáciou § 363 a nasl. Trestného poriadku,“ uviedol na GP Maroš Žilinka na sociálnej sieti.

Poznamenal, že podľa zákona je tento postup generálny prokurátor POVINNÝ použiť vždy, keď zistí, že právoplatným rozhodnutím prokurátora alebo policajta alebo v konaní, ktoré mu predchádzalo, bol PORUŠENÝ ZÁKON!

Odkaz GP Maroša Žilinku preberáme v plnom znení:

userfile 2022.12.01.14.45.56

2 Replies to “Muž označil Žilinku za „špinavého proruského smrada“ a chystá sa pred jeho dom narobiť bordel!

  1. Asi nie som jediný, ktorý si myslí, že to ty si pro-americký ožratý smrad, ktorému by bolo nakopať poriadne do zadku, aby sa spamätal. A to si dovolí žobrať peniaze na cestu! Asi prežral tie čo berie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *