Totálny šok v parlamente! Poslancom vypli saunu v rámci šetrenia! Čo budú teraz robiť?!

picture

Ceny energii sú astronomické a šetriť sa rozhodli aj v našom parlamente. Poslanci si totiž môžu užívať luxus v podobe voľného fitness centra či sauny. Tomu je však koniec.

Ako informovala poslankyňa Romana Tabak parlament vypol saunu.

V parlamente vypli saunu poslancomNR SR pristúpila k šetreniu pre nárast cien elektriny!
Dobre urobili, poslanci nie sú nadľudia!“ píše Tabak.

Podľa nej dokonca niektorí žiadali, aby sauna išla aspoň dve hodiny denne. Mená však prezradiť nechcela „nebudem “natierať” kolegov, nech sa sami vyjadria“ dodala.

„Ešte by mohli aj plyn a teplú vodu vypnúť na niekoľko hodín ,tak ako niektorým rodinám ktoré žijú v bytovkách v mestách“ napísala Jana v diskusii a pridali sa ďalší.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Takto často by ste mali čistiť rúru. Ako to nerobíte, hrozí vám toto

„Ale co??? To počas práce sa saunujete? A co tam také ešte máte zaujímavé? My máme prestávku na obed a niektorí ani to nie,“ napísala Erika.

„A to poslanci chodia počas pracovnej doby do sauny tak to sa mi rozum zastavuje to už je cele na hlavu postavene ja keď som chodila do prace tak som nemala kedy isť ani na WC pracovala som za pasom 38 roky a z dóchodkom 375 Eur chce sa mi plakať nad tou nespravodlivosťou“ píše Božena.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  V obchodoch ju obchádzame. Šťava z nej je pre naše telo poklad

„A to tam mali aj saunu!!?? To ma podrž a čo je tam ešte??? A kedy sa tam saunovali to by ma zaujímalo určite nie po pracovnej dobe ? Asi keď je prázdny parlament !!!! A to je skoro stále“ píše Milka.

„To fakt tam je sauna?Napíšte či sa niekto nájde, kto sa môže počas pracovnej doby saunovať.A už keď,tak prečo až teraz?Verone to doteraz nevadilo?Či sa chodila zohrievať,lebo doma mrzne?Vraj šetrí.No to by som rada vidieť,ako ona doma vypína kúrenie.Že ju hanba za klamstvá nefackuje.“ napísala Zuzana.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *