Naď a Gyimesi sa do seba pustili: Ty zúfalec! Vyrobili ťa na americkej ambasáde!

nad

Ostrá hádka medzi dočasným ministrom obrany Jaroslavom Naďom a poslancom NR SR Györgyom Gyimesim sa nedá prehliadať. Diskusia medzi bývalými a súčasnými členmi strany OĽANO sa dostala až na hranicu neúcty a nezodpovednosti.

Kvôli nepríjemnej téme posielania Migov na Ukrajinu sa do seba skočili pravicoví politici, ktorí majú v pláne kandidovať aj v najbližších parlamentných voľbách. Gyimesi na rovinu spochybnil tvrdenia svojej vlastnej vlády o tom, že stíhačky Mig-29 sú šrotom. Naďova reakcia bola však viac ako ostrá.

Jeden z diskutujúcich pod Gyimesiho statusom sa Naďa opýtal, čo hovorí na jeho slová. Naď na túto výzvu reagoval jednoznačne. „Šrot je tento zúfalec,“ odkázal Naď Gyimesimu priamo pod jeho statusom.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Venčiť mačku vonku vôbec nie je v poriadku. Toto je dôvod

Gyimesiho reakcia na seba nenechala dlho čakať a bol ňou ostrý útok na Naďovu zahranično-politickú orientáciu. „Môže byť. Mňa nevyrobili na ambasáde USA,“ reagoval Gyimesi.

naD stihacky

Naďa sa táto poznámka dotkla až na toľko, že sa rozhodol vo svojich útokoch pokračovať ešte obšírnejšie. Vôbec však pri tom vzťahy s ambasádou nepoprel. Skôr to pôsobí, ako keby sa Gyimesimu vysmieval za to, že ich on nemá, píše portál eReport.sk

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Po tomto už nikdy nebudete prať na 40 stupňoch. Je to veľká zbytočnosť

„Veru nie, tam by o zúfalcov tvojho rozmeru ani bicykel neopreli,“ reagoval Naď. „Nechcú Ťa v Maďarsku, nechcú Ťa žiadne maďarské strany na Slovensku a ešte aj v prieskume verejnej mienky medzi Maďarmi a Slovákmi si úplne zlyhal. A dokonca ťa už ani v OĽANO nemôžu ani cítiť. Tak jediné, čo Ti ostáva, je trápny antiamerikanizmus a rusofilství. Nech sa páči, užívaj si tú žumpu,“ dodal.

One Reply to “Naď a Gyimesi sa do seba pustili: Ty zúfalec! Vyrobili ťa na americkej ambasáde!”

  1. Nech je to akokoľvek „ĎURIHO“ rešpektujem. Jeden z najschopnejších koaličných poslancov v tomto koaličnom chlieve. Ako by tam ani nepatril …..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *