„Najhoršie hrôzy, aké som kedy videl.“ Herec opísal, čo sa deje v Hollywoode s deťmi

Untitled 3 3

Hollywoodsky herec Jim Caviezel, ktorý si zahral úlohu Ježiša v epickom filme Mela Gibsona Umučenie Krista, tvrdí, že hollywoodske elity unášajú deti a obchodujú s nimi.

Podľa Caviezela elita zábavného priemyslu „znásilňuje a vraždí“ deti kvôli adrenochrómu, ktorý nastolil otázku obchodovania s deťmi v Hollywoode počas vystúpenia na konferencii Claya Clarka Zdravie a sloboda neďaleko Tulsy v Oklahome, kde propagoval svoj nový film.

Podľa Caviezela, ktorý v súčasnosti propaguje svoj nový film Sound of Freedom , sú hollywoodske elity závislé od adrenochrómu a „zdravých detí“, aby získali dávku drogy, ktorá sa uvoľňuje ako chemická látka v telách vydesených detí:

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prví Slováci v Chorvátsku hlásia astronomické ceny. Neuveríte, koľko zaplatili

Sound of Freedom (Zvuk slobody) rozpráva príbeh Tima Ballarda, bývalého agenta CIA, ktorý dal výpoveď ako špeciálny agent vyšetrovania vnútornej bezpečnosti (HSI). Podľa prvých správ film odhaľuje VIP pedofíliu a obchodovanie s deťmi.

Caviezel tiež prezradil, že Tim Ballard, autor, ktorého vo filme stvárňuje, „je tam dole a zachraňuje deti, ako sa rozprávame, pretože vyťahujú deti z najtemnejších kútov pekla, na skládkach a na všetkých možných miestach. Adrenochrómia detí, pozrite sa na to…“.

Nie je to po prvý raz, čo Caviezel odhalil hrôzu obchodovania s deťmi hollywoodskou elitou a nazval ju „najhoršou hrôzou, akú som kedy videl“.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Mimozemšťania vraj môžu byť medzi nami, tvrdia vedci z prestížneho Harvardu

„V podstate máte v tele adrenalín, a keď sa bojíte, produkujete adrenalín. Keď ste športovec vo štvrtej štvrtine, adrenalín z vás vychádza. Keď dieťa vie, že zomrie, jeho telo vylučuje tento adrenalín a má veľa výrazov, ktoré používa, ale hm… Je to najhoršia hrôza, akú som kedy videl. Kričala sama, aj keď som ju nikdy nevidel. Pre týchto ľudí, ktorí to robia, neexistuje žiadne zľutovanie.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *