Našli trik, ako sa zbaviť komára v izbe a nemusíte ani vstať z postele a je zadarmo

komare

Komáre v izbe v noci sú skutočnou nepríjemnosťou. Svojím bzučaním vám nedajú spať, a keď podráždene rozsvietite svetlo, nie je po nich ani stopy. Poradíme vám, ako nájsť komára ukrývajúceho sa vo vašej izbe, aby ste sa ich nadobro zbavili.

Leto je pre komáre obľúbeným obdobím. Nájdete ich doslova všade, najčastejšie v záhrade, ale bohužiaľ aj v izbe, keď vletia cez otvorené okno. Ako sa vyhnúť bezsennej noci a ľahko chytiť komára? Máme na to jeden trik.

Ako nájdete komára, ktorý sa skrýva vo vašej izbe?

Nie je nič nepríjemnejšie ako komár, ktorý vám v noci lieta okolo ucha. Nedá vám spať, rozprúdi vám krv od zlosti a nedá sa tak ľahko trafiť žabkou. Dokáže vám pokaziť noc. Máte už dosť toho, keď rozsvietite svetlo a po komárovi zrazu nie je ani stopy?

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ako dlho vydrží múka otvorená? Toto je čas, dokedy ju môžete konzumovať

A keď ich zhasnete a vrátite sa do postele, opäť sa odhalí a bzučí po miestnosti? Existuje spôsob, ako sa s ním vysporiadať, aby ste sa nemuseli vyhrievať v tme so žabkou, aby ste ho konečne trafili. Dokonca ani nebudete musieť vstať z postele! Zistite, ako si zabezpečiť pokojný spánok a zbaviť svoju spálňu neznesiteľného komára.

Trik, ako sa zbaviť komára z vašej izby

Keď počujete komára lietať v miestnosti – nájdite vhodný zdroj svetla. Na tento účel použite svoj smartfón. Jednoducho si ľahnite na chrbát do postele a potom nastavte jas obrazovky na najvyššiu úroveň. Potom ho nechajte so zapnutou obrazovkou otočený k sebe.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Utrite si ráno tvár plátkom jablka a večer naneste nastrúhané. Výsledok je úžasný

Potom počkajte niekoľko minút a zhlboka sa nadýchnite a vydýchnite smerom k obrazovke. Takto k sebe prilákate hmyz. Komáre totiž nepriťahuje svetlo, ale oxid uhličitý, ktorý vydychujeme. Obrazovka telefónu je tu len preto, aby pomohla hmyz lokalizovať a usmrtiť.

Keď komár ucíti oxid uhličitý, bude krúžiť vo svetle telefónu. Potom ho uvidíte a môžete ho ľahko chytiť. Existuje aj možnosť, že si naň sadne a vy potom budete mať najlepšiu príležitosť zabiť ho rukou, flipom alebo čímkoľvek, čo máte pri sebe. Takto budete môcť pokojne spať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *