Nevyhadzujte rolky toaletného papiera. Budú sa vám hodiť v obývačke

rolky toaletny papier

Rolky toaletného papiera zvyčajne končia v odpadkovom koši, a to je veľká chyba. Veď ich môžeme využiť mnohými spôsobmi. Na internete nie je núdza o zaujímavé patenty, ale nás zaujal najmä jeden.

Tiktokerka ukázala, čo všetko sa dá s rolkami v obývačke urobiť. Použite a interiér bude vyzerať ešte krajšie.

Rolky od toaletného papiera majú mnohostranné využitie

Rolky od toaletného papiera môžeme využiť mnohými spôsobmi. Na internete nájdeme množstvo patentov, ktoré sú mimoriadne užitočné. Môžeme ich napríklad použiť na výsev zeleniny. Pomocou rolky môžeme ľahko vysávať ťažko dostupné miesta v dome.

Ak nemáme úzku vysávaciu hubicu, stačí, ak na rúrku nasadíme valček a ohneme ho na správnom mieste. Valčeky sa dajú použiť aj na vytvorenie jemných plážových vĺn vo vlasoch.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Slováci už toto v Chorvátsku zadarmo robiť nemôžu. Pekne vás to vycucia

Mimoriadne zaujímavý spôsob využitia roliek od toaletného papiera však predstavila jennifervalentyne na svojom TikToku. Žena sa delí o tipy do domácnosti aj o recepty. Jennifer používa kartón na zavesenie záclon!

Ako prinavrátiť záclonám farbu?

Farbu záclon môžete osviežiť pomocou kuchynskej soli. Obnovíte tak ich pôvodný vzhľad, odstránite prach a zbavíte sa škvŕn. Jednoducho nasypte 3-4 polievkové lyžice soli do misky a rozpustite ich v teplej vode. Teraz vložte záclony do misky, namočte ich a nechajte ich 2 hodiny odstáť.

Po uplynutí tejto doby ich vložte do práčky a nastavte vhodný program. Najlepšie je prať záclony pri teplote maximálne 30 °C. Dôležitá je aj rýchlosť odstreďovania. Uvidíte, že keď záclony vyberiete z práčky, budú vyzerať ako nové. Teraz je čas ich zavesiť.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nastriekajte na okná a muchy neprídu. Má to každý doma a nevie o tom
1

Rolky toaletného papiera sa budú hodiť v obývacej izbe

Rolky od toaletného papiera sú ideálne na rovnomerné a estetické zavesenie záclon. Kartón funguje ako oddeľovač, aby sa dosiahla dokonalá a rovnaká vzdialenosť medzi zákrutami látky. Navyše sú úplne neviditeľné.

Jediné, čo musíte urobiť, je zasunúť rolku do záclonovej tyče a potom prestrčiť priechodku. Takto postupujte, kým nie je celá záclona na svojom mieste. Teraz zaveste celú tyč nad okno. Uvidíte, že záclona bude vyzerať šialene.

3
2
4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *