• 9 júna, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Nie je to len dekorácia. Zavesím ho na balkón a priťahuje do domu šťastie a harmóniu.

Nie je to len dekorácia. Zavesím ho na balkón a priťahuje do domu šťastie a harmóniu.

Šťastie je stav, po ktorom túži každý. Na jeho dosiahnutie sa používajú rôzne metódy – niektoré účinnejšie, iné menej. Navrhujeme, ako si šťastie prilákať do svojho domova. Stačí, ak na balkón umiestnite jeden predmet, ktorý okrem toho, že poskytuje harmóniu, je aj skvelou dekoráciou.

V súčasnosti je silným trendom používanie manifestácií, byliniek, kadidla a dokonca aj sily vlastnej vôle alebo mysle. Nie je to nič prekvapujúce, keďže ľudstvo sa už po stáročia usilovne snaží o dosiahnutie šťastia. Mnohí ľudia veria aj v silu amuletov alebo vecí, ktoré prinášajú šťastie do domovov.

Symboly šťastia verzus realita

Symboly sú v kultúre všadeprítomné a označujú silné pôsobenie, ktoré k nám priťahuje pozitívne veci alebo emócie. Veľmi veľa ľudí do nich vkladá zámer chrániť pred zlou energiou a nedostatkom.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Vylejte toto na vodný kameň a okamžite zmizne. Máte to doma každý

Preto sú takýmito predmetmi často porcelánové figúrky slonov s chobotom smerujúcim nahor alebo podkovy visiace nad vchodom do domu. V iných domoch nájdeme oko proroka, štvorlístky, obrázky kominára alebo dokonca žida. Pre mnohých sa so šťastím spája číslo sedem, králičia noha alebo žalude. Všetky tieto predmety majú často veľkú sentimentálnu hodnotu, ktorá prevyšuje ich potenciálnu schopnosť prilákať do domu šťastie. Je však možné, že majú silu priblížiť vás k šťastiu.

Ako prilákať šťastie do svojho domova?

Balkón alebo terasa je časť domu, prostredníctvom ktorej možno veľmi účinne prilákať šťastie. Stačí, ak ho správne vybavíte amuletmi, ktoré budú priťahovať prosperitu ako magnet. Môžete naň zavesiť farebné vitráže, ktoré spolu so slnečnými lúčmi vytvoria farby pripomínajúce dúhu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Už viem, kam vyhodiť staré špongie! Vždy skončili v nesprávnom koši

Za zmienku stojí, že ide o symbol pochádzajúci z antiky a Biblie, ktorý znamená harmóniu, súlad a jemnosť. Dôležité je, že účinne chráni pred negatívnou energiou. Ak je balkón malý, možno naň umiestniť farebný svietnik alebo sklenenú figúrku rôznych farieb. Čo tiež dodá priestoru výraz, bude makarón a čmáranica, ktoré rovnako účinne priťahujú šťastie.

Energia zeme a kryštálov

Kryštály majú mnoho vlastností a dokážu domov dobre ochrániť, a to napr:

  • aventurín: prinesie do priestoru šťastie a dobrú náladu;
  • nefrit: ochráni príbytok pred uhranutím a zlým okom;
  • nefrit: dokáže odkloniť negatívnu energiu a kúzla vrhané na dom;
  • horský krištáľ: má očistný a neutralizačný účinok na negatívne emócie, ako aj zvyšuje účinok ostatných minerálov v domácnosti.

Podobné články

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *