Nosíte tieto veci vo vreckách? Tak sa nečudujte, že máte smolu

zadne vrecko

Štvorlístok, stará minca alebo obľúbený kamienok. Existuje veľa vecí, ktoré si uchovávame, aby nám prinášali šťastie. Ale vedeli ste, že existujú predmety, ktoré môžu spôsobiť pravý opak. Šamani vám vedia poradiť, aké veci si nemáte dávať do vreciek.

Predmety ovplyvňujú náladu

Všetci máme túžbu obklopovať sa peknými vecami, je zrejmé, že prostredie má vplyv na to, ako sa aktuálne cítime. Preto si starostlivo vyberáme farby a doplnky do interiéru, venujeme pozornosť konkrétnemu usporiadaniu nábytku a tešíme sa z pohľadu na útulný domov. Podobné pocity vyvolávajú aj predmety, ktoré si ukladáme do vreciek. Ovplyvňujú tok energie a pozitívne myslenie.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Títo Slováci dostanú od štátu viac peňazí. Niektorí až cez 800 eur!

Peniaze v zadnom vrecku

Nosenie peňazí alebo peňaženky v zadnom vrecku nohavíc je síce praktické, ale ovplyvňuje vnímanie finančnej stability. Peniaze v zadnom vrecku privolávajú finančné problémy. Peniaze alebo peňaženku majte vždy v príručnej taške, alebo aspoň v prednom vrecku.

Mobilný telefón v náprsnom vrecku

Mobilný telefón často potrebujete len na to, aby ste mohli ísť von alebo na nákupy. Len si ho nedávajte do náprsného vrecka, alebo do vrecka košele. Nemal by sa nachádzať v blízkosti srdcovej čakry ani v strede hrudníka. Ide o energetické centrum emócií, lásky a súcitu. Mobilný telefón majte tiež vo vrecku nohavíc alebo v príručnej taške.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Hubku na riad hoďte do prania s oblečením. Efekt je úžasný

Nenoste pri sebe ostré predmety

Tok priaznivej energie môže zastaviť ostrý predmet vo vrecku. Vo vreckách nemá miesto nič, čo symbolizuje konflikt. Menej prísni môžeme byť pri nosení kľúčov, hoci aj tie by mali byť schované, alebo zabalené napríklad v krúžku na kľúče.

Udržujte poriadok vo veciach

Vonkajší poriadok vytvára vnútorný pokoj, preto by vaše vrecká nemali byť plné papierov, útržkov alebo drobných mincí. Vnútorné vrecká udržiavajte čisté, a ak to látka umožňuje, perte ich naruby. Zároveň dbajte na to, aby ste vo vreckách nenosili ťažké predmety. Preťažené vrecká spôsobujú nepokoj a nepohodlie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *