Novinárka Tódová: Prečo o Čaputovej píšeme takto? Lebo je talentovaná a iná

todova caputova

Kontroverzná redaktorka Monika Tódová z denníka N vyjadrila svoje názory na prezidentku Zuzanu Čaputovú v diskusii Večera s Havranom na verejnom právnom RTVS. Tódová tvrdí, že Čaputová nepožíva žiadnu špeciálnu pozornosť od mainstreamových médií v porovnaní s inými politikmi.

Moderátor Havran uviedol, že niektorí novinári sa môžu javiť príliš angažovaní a že Čaputová má v médiách ako SME alebo Denník N odlišný a zhovievavejší prístup ako ostatní politici. Tódová s týmto nesúhlasí a tvrdí, že Čaputová má úplne rovnaký prístup ako každý iný politik. Podľa nej je Čaputová v politike jedinečná a talentovaná a správa sa inak ako politici, na ktorých sme zvyknutí sa pozerávať.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Začnite piť každé ráno vodu s citrónom a toto sa začne diať s telom

Okrem toho Tódová uviedla, že ak sa Čaputová rozhodne kandidovať znovu, čaká ju obrovský súboj proti ľuďom, ktorí sú nenávistní a ktorí vykrikujú a klamú. Tódová sa tiež vyjadrila o Denníku N, ktorý spolufinancuje spoločnosť Eset. Tvrdí, že Denník N neponúka čitateľom nič iné, iba poctivú prácu redaktorov.

Diskutovalo sa aj o tom, že médiá hlavného prúdu často dostávajú nálepku, že sú liberálnymi. Tódová tvrdí, že Denník N je úplne normálny denník a že je normálne, aby rôzni ľudia mali rovnaké práva. Narážala na tému LGBTI, ktorá je v Denníku N veľmi vítaná, a tvrdí, že má problém, keď konzervatívne médiá hovoria o agende LGBT ľudí alebo o interrupciách ako o niečom, čo má byť protipólom k tomu, že by mali ľudia mať rovnaké práva.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zapichnite toto do stoniek a paradajky nebudete mať choré celé roky

One Reply to “Novinárka Tódová: Prečo o Čaputovej píšeme takto? Lebo je talentovaná a iná”

 1. Pani Tódová.
  Pani Čaputová je nasmerovaná podľa predlohy z ambasády spoza plota a neodbočí ani o milimeter.
  Držala by túto dezolátnu vládu pri moci, ak by sa to dalo , až do súdneho dňa.
  Lebo sa obáva o zmenu orientácie SR podľa nálad a presvedčenia občanov!
  Nálada občanov a nespokojnosť so súčasnosťou nevznikali iba náhodou.
  Všetko má nejakú príčinu: marazmus vládnutia, bieda, narastanie chudoby, ceny a vysoká inflácia, sankcie, vojna, účinkovanie EU a dôsledky na rozhodovacie procesy na Slovensku, stav ciest, mostov, výstavba diaľníc, zdravotníctvo?!
  V správach sa nedozvedáme okrem reklám ničoho pozitívneho, samé nedostatky a problémy ….
  Vám sa to páči pani Tódová?
  Vám sa to páči pani Čaputová?
  Aj jedna aj druhá podporujete bez výhrad to čo sa tu deje.
  Ak, tak za všetko zodpovedá SMER, občania a Rusi ……?!
  Podvodníci tvorili vládu a vám to neprekážalo?!
  Iba preto, že si ich oklamaní ľudia zvolili?!
  To nie je výhovorka na zatváranie očí a ospravedlňovanie vládnutiatakej partie, ktorá nás doviedla k rozpadu právneho štátu, nenávisti a neznášanlivosti.
  Úlohy novinárov a aj prezidenta je chrániť občanov a nedopustiť, aby nám vládli neschopáci a podvodníci, hoci aj zvolení!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *