• 23 augusta, 2023
  • 1 komentár
  • 3minúty čítania

Nový trik zlodejov. Takto mincou kradnú autá, dajte si pozor

Nový trik zlodejov. Takto mincou kradnú autá, dajte si pozor

Ako zlodeji kradnú autá? Túto otázku si kladie veľa majiteľov áut, ktorí chcú svoj majetok čo najlepšie zabezpečiť. Zlodeji majú stále nové a nové spôsoby, ako kradnúť autá. Je všeobecne známe, že zlodeji sú šikovní a využijú každý reflex vodiča, aby ho pripravili o jeho majetok. Zlodej často predstiera, že je chodec, ktorého niekto zrazil, alebo volá o pomoc, len aby vodič vystúpil zo svojho vozidla….

Možno ste už o takýchto scenároch počuli alebo ste podobné scény videli vo filme. Žiaľ, takéto prípady sa vyskytujú aj v každodennom živote. Existuje mnoho spôsobov, ako ukradnúť auto, a my vás často informujeme o „trikoch“ zlodejov. Dokonca aj spôsob, akým je auto zaparkované, môže zlodejovi uľahčiť úlohu! Dnes sa však musíte dozvedieť o metóde s mincou.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Funguje pravidlo 5 sekúnd, keď vám niečo spadne na zem? Vedci sa na to pozreli

Ako zlodeji kradnú autá?

Je možné, aby zlodej ukradol auto len pomocou malej mince? Ukazuje sa, že áno, a je to veľmi častý trik, ktorý používajú! Spôsob spočíva v umiestnení mince do kľučky dverí na strane spolujazdca. Keď vodič vystúpi z auta a použije diaľkové ovládanie, má istotu, že jeho vozidlo je v bezpečí. Nanešťastie, trik zlodejov spočíva v tom, že minca zablokuje mechanizmus centrálneho zamykania, takže vozidlo zostane otvorené.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zmiešajte ocot so soľou a utrite poháre. Zbavíte sa veľkého problému

Preto je dobré pri vystupovaní z vozidla obísť auto a pozorne sa pozrieť, či v niektorej kľučke dverí nezostala minca. Ak nájdete mincu pritlačenú k dverám, okamžite volajte políciu! Mohlo by to znamenať, že zlodeji vystopovali vaše auto a pokúsia sa ho ukradnúť!

Ako si chrániť auto pred krádežou? Nezabudnite nikdy nenechávať v aute žiadne cennosti, ktoré sa môžu stať ľahkým cieľom zlodeja!

Pozrite si, ako zlodeji kradnú autá metódou „mince“

Podobné články

Pokuta za otvorené okno či zapnutú klimatizáciu v aute. Dajte si pozor, kam jazdíte

Pokuta za otvorené okno či zapnutú…

Ukazuje sa, že cesta do zahraničia…
Majitelia áut si začali sami leštiť zažltnuté svetla. Takto ľahko ich majú ako nové

Majitelia áut si začali sami leštiť…

Svetlomety automobilov sú jednou z najdôležitejších…
Toto je skrytá funkcia kľučky v aute. Len málokto to vie

Toto je skrytá funkcia kľučky v…

Do automobilov sa montuje mnoho komponentov,…

1 Komentáre

  • Nezmysel! Každé moderné auto, ktoré je vybavené centrálnym zamykaním okamžite cvakaním upozorní vodiča, že z nejakého dôvodu sa nedá uzamknúť! A iba totálny blb si v takom prípade auto neskontroluje 🤥

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *