Obrovská nehoda na D2: Autobus plný ľudí vletel pod kamión. Ľudia sú zakliesnení

nehoda autobus d2

Hrôzostrašná dopravná nehoda na diaľnici D2 pri Kútoch v smere do Česka zasiahla v pondelok predpoludním autobus a kamión. Nehoda sa stala v oblasti odpočívadla Závod a na mieste aktuálne zasahujú všetky zložky. Podľa prvotných informácií bolo niekoľko osôb zakliesnených. Píš o tom portál Nový Čas. (foto: ilustračné)

Jeden zo svedkov nehody opísal situáciu pre Nový Čas ako „masaker“, pričom polovica autobusu sa nachádzala pod kamiónom. Aktuálne sa na mieste nehody pracuje a policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave vykonávajú odklon cestnej premávky v smere na Malacky po ceste č. I/2 (stará cesta). V súvislosti so vzniknutou situáciou bude dlhodobo uzavretý uvedený úsek diaľnice.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zapáchajú nakladané uhorky a majú horkú chuť? Všetko kvôli bežnej chybe

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, Jana Šimunková, uviedla, že na mieste nehody zatiaľ nie sú hlásené žiadne straty na životoch, ale viac ako 37 osôb utrpelo zranenia. Diaľnica D2 v smere do Českej republiky zostáva uzavretá a dopravná nehoda je v štádiu šetrenia. Niektorí ľudia sú stále zakliesnení v autobuse.

Okrem toho, vodičov upozorňujú, aby sa na úrovni odpočívadla Závod (15 – 15.5 kilometer) na diaľnici D2 v smere do ČR dávali pozor a dodržiavali pokyny policajtov. Dopravná situácia v okolí nehody je momentálne veľmi zložitá a môže mať vplyv na premávku aj v susedných oblastiach.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Začínate takto chudnúť? Môže vám to urýchliť starnutie a spustiť rakovinu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *