Opitý 16-ročný chlapec na Orave havaroval s kamarátom. Ten náraz neprežil

tragedia zilina mrtvy chlapec

Včera v noci, okolo 01:30 hodiny, došlo na ceste tretej triedy v obci Sihelné v okrese Námestovo k vážnej dopravnej nehode, ktorej dôsledkom bol smrť jedného zo spolujazdcov vozidla.

Podľa prvých informácií z miesta nehody, vodič osobného motorového vozidla Hyundai, 16-ročný Martin z okresu Námestovo, viedol vozidlo v smere od obce Sihelné na obec Rabča. Vplyvom zatiaľ nezistených príčin sa vodič dostal mimo vozovky, narazil prednou časťou vozidla do zábradlia mostného telesa a prevrátil sa na strechu. Pri nehode utrpel spolujazdec zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Staré metódy pre bohatú a chutnú úrodu paradajok. Rýchlo ich vyskúšajte

16-ročný vodič bol po nehode prevezený na ošetrenie. Policajti mu pri dychovej skúške zistili 0,95 mg/l (1,98 promile) alkoholu v dychu, čo naznačuje, že pravdepodobne vplýval alkohol na jeho schopnosť riadiť vozidlo.

Okolnosti a príčiny tejto tragédie sú stále predmetom vyšetrovania. Policajti a odborníci na dopravnú bezpečnosť apelujú na vodičov, aby sa vždy riadili dopravnými predpismi a nepodceňovali riziká, ktoré môžu viesť k podobným tragédiám na cestách.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Spíte pod takýmto vankúšom? Radšej ho vyhoďte, takto si škodíte

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *