Ozbrojený agresívny muž so zbraňou uniká polícia. Vieme, kde ho naposledy videli

348830220 1384220522372587 5629890261927075977 n

Napadnutie pracovníčky pošty v obci Križovany nad Dudváhom vyvolalo momenty hrôzy dnes, 25. mája. Tento nebezpečný incident, pripomínajúci scénu z akčného filmu, sa odohral v doobedňajších hodinách, keď sa zamaskovaný muž pokúsil prepadnúť pobočku slovenskej pošty. Útočník vytiahol zbraň a požadoval peniaze od miestnej zamestnankyne. Napriek strašnému zážitku odvážna žena odmietla vydať hotovosť, čo prinútilo páchateľa utiecť. Momentálne je stále na slobode, so zbraňou v rukách. Informuje o tom portál trnava.zoznam.sk

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Niekedy to ľudia jedli stále, dnes vôbec. Ovocie, ktoré čistí črevá a pomáha chudnúť

Podľa starostky obce Svetlany Královičovej, ktorú oslovili novinári zregionu.sk, sa celá situácia odohrala veľmi rýchlo. Budova obecného úradu, kde je umiestnená pošta, sa stala dejiskom tohto útoku.

Starostka, ktorá bola v danom čase prítomná, nevnímala nič nezvyčajné, ani nepočula nič podozrivé. Až keď ju následne oslovili policajti, dozvedela sa o pokuse o lúpež. Královičová poskytla polícii všetky dostupné záznamy z bezpečnostných kamier, avšak zábery ukázali iba maskovaného muža s kapucňou a rúškom na tvári. Identitu útočníka nevie starostka odhaliť.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Šéfkuchár prezradil, čo treba urobiť s rezňami pred vyprážaním, aby boli dokonalé

Po neúspešnom pokuse o lúpež sa napadajúci vystrašený utiahol. Polícia zatiaľ nezatkla ozbrojeného muža a prebieha vyšetrovanie prípadu.

Redakcia sa obrátila na Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave, kde hovorkyňa Mária Linkešová uviedla, že vyšetrovatelia vykonávajú prvotné procesné úkony na objasnenie priebehu incidentu a identifikáciu páchateľa. Podrobnejšie informácie zatiaľ nie sú dostupné, aby sa predišlo prekážkam v vyšetrovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *