Poliačik vezme zbraň do rúk a vysporiada sa s tými, čo nebudú chcieť strieľať Rusov

poliacik

Bývalý liberálny poslanec Martin Poliačik bol v diskusnej relácii na TA3, kde hovorili o vojne na Ukrajine či prípadnej mobilizácii.

Poliačik sa vyjadril aj k tým, ktorí by nechceli bojovať proti Rusom. Vyjadril sa jasne, že by okamžite v prípade ruského útoku na Slovensku bránil našu krajinu so zbraňou v ruke.

Vysporiadal by sa po svojom aj s tými, ktorí by nechceli bojovať proti Rusom alebo by ich vítali.

Poliačik hovoril aj o tom, že podľa neho už sme vo vojne.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prebuďte črevá, naštartujte metabolizmus, zastavte proces starnutia. Začnite jesť toto

Poliačik dokonca vo svojich statusoch označuje Rusko ako „fašistické“ a Putin je pre neho vrah „Táto vojna totiž začala 20. februára 2014 nezákonným obsadením Krymu. Je to veľmi symbolické, že Joe Biden prišiel do hlavného mesta Ukrajiny presne 9 rokov neskôr.

Tento dátum nám pripomína, že sme ako slobodný svet roky zlýhávali. Ústupkami a snahou o zmierlivé riešenia sme dopustili, že vrah a vojnový zločinec Vladimír Putin nabral toľko odvahy, až si zmyslel podrobiť si po častiach Gruzínska, Moldavska a po krvavých zásahoch v Sýrii aj slobodnú Ukrajinu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pijete perlivé vody? Toto vám môžu urobiť so žalúdkom

Ale narazil. Slobodný svet je jednotný a pripravený Ukrajine pomáhať až dovtedy, kým nezíska spať všetko svoje územie, vrátane Krymu. Vladimír Putin a jeho režim, dnes už vykazujúci všetky známky fašizmu, skončia. Je to len otázkou času.“ napísal na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *