Policajti dostali nové autá. Slováci v novom dizajne vidia niečo, čo ich rozčuľuje

nove policajne auta

Ďalší policajti dnes dostali v Banskej Bystrici nové policajné autá, ktoré už majú aj nový grafický dizajn.

Autá už budú mať nové farby či grafiku na aké boli Slováci zvyknutí.

„Dnes sme v Banskej Bystrici odovzdali ďalšie nové autá Policajnému zboru v novom dizajne. Som nesmierne rád a príslušníci PZ si to bezpochyby plne zaslúžia. Mnohí z nich jazdia na autách, ktoré majú najazdených stovky tisíc kilometrov.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Žena začala dávať bobkový list do záchoda. Začnete to robiť aj vy

29 vozidiel v policajnom prevedení, ktoré sme dnes odovzdali spolu so štátnym tajomníkom Tomášom Opartym a viceprezidentom Policajného zboru Brankom Kiššom, bude prerozdelených na krajské riaditeľstvá Policajného zboru v Banskej Bystrici, Žiline a Trenčíne, časť z nich pôjde aj na Riaditeľstvo hraničnej a cudzineckej polície v Banskej Bystrici.

Príslušníkov Policajného zboru čakajú aj nové vozidlá typu SUV, ktoré sa zídu najmä v hornatých oblastiach. Ide o masívnu obnovu vozového po parku po 9tich rokoch a som rád, že policajti budú jazdiť na kvalitných autách, ktoré zlepšia podmienky na ich prácu. Len zosumarizujem, že od roku 2020 sme odovzdali 1 269 nových vozidiel a čoskoro poputujú do terénu ďalšie.“ informoval dočasný a stále odvolávaný minister vnútra Roman Mikulec.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Na toto slúžia kefy na pohyblivých schodoch. Nie sú určené na čistenie

Niektorým ľuďom sa nové vozidlá nepáčia a dokonca v nich vidia ukrajinské farby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *