Policajti zažili šok, keď zastavili muža bez nôh, ktorý ani nemal vodičák

vodic bez noh

Policajti zažili obrovský šok pri bežnej cestnej kontrole, keď zastavili vozidlo na diaľnici a zistili, že ho šoféruje muž bez nôh. Ešte väčším prekvapením bolo zistenie, že vodič nikdy nemal vodičský preukaz.

Prípad, ktorý vyvolal pobavenie aj údiv, sa odohral 9. mája na diaľnici M6 v blízkosti obce Dunaszentgyörgy počas bežnej cestnej kontroly. Polícia si všimla Porsche Cayenne s tmavými oknami, čo zaujalo ich pozornosť. Avšak skutočným šokom bol objav, ktorý nasledoval. „Počas kontroly vodiča a vozidla sme objavili niekoľko šokujúcich vecí,“ informovala maďarská polícia.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Baba Vanga poradila 6 rád, ako získať peniaze a šťastie. Je to jednoduché

Vodičom bol 47-ročný muž, ktorý bol bez nôh. Na prvý pohľad by to nemuselo byť považované za nič neobvyklé, keby mal vozidlo primerane upravené na takúto situáciu. Avšak, realita bola iná. „Na naše prekvapenie vodič ovládal pedále pomocou dvoch kusov dreva pripojených k brzdovému a plynovému pedálu,“ dodala polícia.

Keď policajti vodiča požiadali o jeho vodičský preukaz, muž im oznámil, že nikdy taký preukaz nevlastnil a vodičské oprávnenie momentálne nemá. „Po kontrole údajov sme zistili, že okrem zákazu vodičského oprávnenia má dotyčný aj podmienečný trest za porušenie zákona,“ pokračovala polícia.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Do Čiech prišiel super lacný poľský reťazec. Tie ceny sú extrémne

Podľa údajov z registra bol beznohý vodič od svojho posledného zákazu už raz stíhaný a v minulosti bol opakovane pristihnutý pri jazde v rozpore so zákonom a bez platného vodičského oprávnenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *