Poľka si objednala tatarák, ktorý sa jej na tanieri pohyboval

z29994593IHZjadla tatara ktory wciaz ruszal sie na talerzu

Renata Nowak – profesionálna bikini fitnesska – sa nebojí výziev a nových skúseností. A keďže kvôli súťaži odletela až do Južnej Kórey, sľúbila si experimenty s miestnou kuchyňou. Video, ktoré zverejnila na sociálnych sieťach, však vyvolalo kontroverziu a vlnu kritiky.

Keď sa Renata Nowak – profesionálna súťažiaca v bikini fitness a dvojnásobná majsterka Európy – rozhodla experimentovať s regionálnou kuchyňou v Južnej Kórei.

V reštaurácii si objednala tatarák, ktorý… presunula na svoj tanier.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Baba Vanga poradila 6 rád, ako získať peniaze a šťastie. Je to jednoduché

V reštaurácii si objednala jedlo so živými zvieratami.

Dvojnásobná európska šampiónka sa vybrala do reštaurácie, aby ochutnala ázijské chute. Spomedzi mnohých položiek Poliaka zaujal najmä tatarák z hovädzieho mäsa, ktorého jednou z ingrediencií boli chápadlá chobotnice.

Akoby to nestačilo, stále sa presúvali. – Krehký tatarák z hovädzieho mäsa nakrájaný na dlhé pásiky sa spojil s ešte živými, pohybujúcimi sa chápadlami klzkej chobotnice. Napätie, keď som si vkladal sústo do úst, dosiahlo svoj zenit; urobiť to, alebo nie.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zistilo sa, že tieto vegánske produkty obsahujú rovnakú zložku, ako lepidlo na tapety

A tak sa aj stalo… Chápadlá chobotnice sa mi začali lepiť na líca, jazyk a podnebie. WOW. Teraz som pochopila, čo znamená zažiť a prelomiť bariéry,“ napísala Renata Nowak v príspevku na Instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *