Potajme natočili Naďa, ktorý opäť urážal ľudí: Užitoční idioti na Slovensku šíria ruskú propagandu

nad nahravka

Dezoláti a opice? – odvolaný minister vojny Jaroslav Naď sa znovu dostal do zamerania médií a verejnosti svojimi kontroverznými výrokmi. Tento raz sa vyjadril k voličom opozičných strán, ktorých označil za ľudí, ktorí nedokážu používať rozum a len preberajú zhubné názory. Taktiež sa vyjadril k situácii na Ukrajine, kde podľa neho niektorí ľudia šíria Putinovu propagandu.

Naď je známy svojimi kontroverznými vyjadreniami, ktoré často vytvárajú značnú vlnu kritiky. Jeho výroky o voličoch opozície sú preto prekvapujúce, keďže ako demokrat by mal vedieť, že demokracia sa líši aj pluralitou názorov a ich umožnením.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Osviežuje v horúčavách a upokojuje telo. Doma ho pijeme po litroch

Naď tiež hovoril o situácii na Ukrajine a rozdelení Slovákov na tých, ktorí chápu, že Rusko je agresor a Ukrajina je obeťou, a tých, ktorí šíria Putinovu propagandu. Jeho slová však vyvolali otázky o tom, či je správne takto zovšeobecňovať a stereotypizovať ľudí na základe ich politických názorov.

Niektorí kritici tiež poukazujú na to, že Naď sa nevyjadruje vždy zmysluplne a dôkladne, keďže napríklad v prípade hoaxu o covid-19 z laboratória a odškodnenia obetí očkovania, ktoré sľubovala vláda, v ktorej bol ministrom, použil nejasné a nepresné formulácie.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Cítite sa po káve stále ospalí a vôbec nemáte viac energie? Toto robíte zle

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *