Pozor na tohto úchyla! Mladým dievčatám ukazoval pohlavný úd, pohybuje sa tu na Slovensku

pohlavny ud

Senecká polícia intenzívne pátra po mužovi, ktorý bol zapletený do nechutného incidentu, ktorý sa odohral v obci Zálesie. Dňa 8. mája sa muž, jazdiac na bicykli, obnažoval a ukazoval pohlavný úd maloletým dievčatám, ktoré kráčali po opačnej strane cesty. Tento dešpektne vulgárny čin je klasifikovaný ako trestný čin výtržníctva.

S cieľom identifikovať páchateľa a pokročiť vo vyšetrovaní, sa polícia obrátila na verejnosť s prosbou o pomoc. Na svojej oficiálnej stránke na sociálnej sieti Facebook zverejnili fotografiu neznámeho muža a žiadajú verejnosť o akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť s objasnením tohto prípadu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Dôvod, prečo by ste nemali pred spaním chodiť do sprchy

„V rámci vyšetrovania sa policajti obracajú so žiadosťou o pomoc aj na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie neznámeho muža, na priloženej fotografii. Ten by svojimi informáciami mohol napomôcť pri objasnení uvedeného skutku,“ uviedla polícia vo svojom príspevku na Facebooku.

Občania sú vyzývaní, aby pri akýchkoľvek informáciách o totožnosti muža na fotografii okamžite kontaktovali políciu na telefónnom čísle 158 alebo prostredníctvom súkromnej správy na Facebook stránke Polícia SR – Bratislavský kraj.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Na Slovensko ide víchrica! Pripravte sa na vietor aj sneženie

One Reply to “Pozor na tohto úchyla! Mladým dievčatám ukazoval pohlavný úd, pohybuje sa tu na Slovensku”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *