Pred návštevou rýchlo nasypem toto do záchoda. Tá vôňa je neskutočná

Untitled 5 1

Je tu niekto, kto miluje čistenie toalety? Pochybujem. Táto úloha je zvyčajne časovo náročná, únavná a často zahŕňa vdychovanie žieravých čistiacich prostriedkov. Ale čo keby som vám povedal, že existuje spôsob, ako tento proces obmedziť na minimum? Zistite, čím čistiť toaletu, aby ste si túto nepríjemnú povinnosť uľahčili a urýchlili.

Stačí, ak do toalety nasypete jednu odmerku zázračného prášku a máte hotovo! Znie to neuveriteľne? Pozrite sa, ako to funguje, a presvedčte sa, aké jednoduché je vyčistiť toaletu pomocou tohto osvedčeného triku! Túto metódu môžete použiť aj vtedy, keď si uvedomíte, že ste spotrebovali celú zásobu čistiaceho prostriedku.

Zaujíma vás, čím vyčistiť vašu toaletu? No… pracím prostriedkom!

Možno to na prvý pohľad znie šokujúco, ale keď uvidíte výsledky, určite sa pridáte do radov fanúšikov tejto metódy! Prací prášok totiž obsahuje zmäkčovadlá vody a povrchovo aktívne látky, teda látky, ktoré výborne rozpúšťajú všetky druhy nečistôt a usadeniny vodného kameňa. Prací prostriedok nie je jediným prostriedkom, ktorý sa dá použiť aj iným spôsobom, než bol pôvodne určený. Vedeli ste, že tablety do umývačky riadu sa môžu ukázať ako nepostrádateľné aj v kúpeľni? Ušetria vám veľa stresu a času!

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  EÚ chystá ďalší zákaz. Nedajú nám v "Mekáči" už obľúbené omáčky?

A ako vyzerá čistenie toalety v domácnosti v praxi?

Najprv opláchnite vodou, aby ste zvlhčili vnútro toalety.

  • Potom tam nasypte jednu odmerku (približne pol šálky) pracieho prášku. Snažte sa ho rovnomerne rozotrieť po stenách misy. Spozorujete, že prášok sa na ne lepí, ale nebojte sa – nevytvorí hrudky, ktoré by mohli upchať toaletu.
  • Nechajte všetko pôsobiť približne 20 minút – počas tejto doby bude prášok účinne pôsobiť.
  • Po uplynutí tejto doby pokračujte v čistení toalety pomocou kefy. Všimnete si, že každým pohybom sa stáva belšou a belšou. Nezabudnite dôkladne vyčistiť všetky štrbiny a zákutia!
  • Keď skončíte, opláchnite vodu a obdivujte výsledok – vaša toaleta bude určite žiariť čistotou!
  • Ak nemáte po ruke čistiaci prostriedok, môžete úspešne použiť tekutinu na umývanie riadu. Bude fungovať rovnako dobre, pretože obsahuje rovnaké základné čistiace zložky. Tieto patenty vás pravdepodobne prekvapia, ale keď sa ich rozhodnete vyskúšať, určite budete ohromení. A ak by ste hľadali rovnako kreatívny spôsob, ako napríklad uvoľniť upchatú toaletu, máme pre vás niečo, čo sa vám bude páčiť. Existuje trik s fľašou, ktorý vám umožní odblokovať záchod bez použitia piestu alebo krtka.
Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Bez mince či žetónu otvoríte za sekundu nákupný vozík týmto trikom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *