Pripevnite papier na pečenie na mop a utrite podlahu. Budete prekvapení, ako to funguje

podlaha

Upratovanie niektorých zákutí v dome nie je jednoduché. Našťastie existujú triky, ktoré vám život výrazne uľahčia. Jedným z nich je použitie papiera na pečenie a mopu, ktorým zvyčajne vytierate podlahu. Tu je návod, ako postupovať.

Upratovanie nie je vždy jednoduché. Niekedy zistíme, že máme problém dosiahnuť na určité miesta, napríklad na skriňu, ktorá je takmer až po strop. Ukazuje sa, že na upratovanie nemusíte hľadať stoličku a liezť po rebríku. Stačí použiť jednoduchý trik, ktorý vám uľahčí upratovanie. Všetko, čo potrebujete, je mop a list papiera na pečenie.

Papier na pečenie pripevnite na mop. Na nepoddajný prach rýchlo zabudnete

Nie každý vie o zaujímavom využití papiera na pečenie. Ukázalo sa, že výrobok sa dá použiť nielen v rúre, ale aj na čistenie. Čo táto metóda zahŕňa? Jediné, čo musíte urobiť, je pripevniť kúsok papiera na mop. Po vytretí vysokých skriniek a skriniek môžete ľahko odstrániť prach. Ak nechcete, aby sa usadzoval na nábytku, môžete na nábytok položiť aj celé listy. Takto namiesto toho, aby ste sa namáhavo snažili zmyť prach z hornej časti nábytku, jednoducho papier odoberiete, vyhodíte do koša a vyložíte nový.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Natrite si týmto z kuchyni lopatu a odhrabete sneh najrýchlejšie v susedstve

Ako upratujete rýchlo a efektívne? Fungujú aj iné triky

Okrem triku s mopom môžete vyskúšať aj iné osvedčené metódy. Vďaka nim sa rýchlo rozlúčite s upratovaním, ak sa vám nepáči, a vaše povrchy budú žiariť čistotou.

  • Odstránenie pripálenín z hrnca – Na dno nalejte 2-3 polievkové lyžice zmäkčovadla, počkajte 2 hodiny, tekutinu vylejte a hrniec umyte prostriedkom na umývanie riadu.
  • Osvieženie koberca – Posypte ho jedlou sódou a po 30 minútach ho vysajete. Nepríjemné pachy rýchlo zmiznú.
  • Vyčistite odtok – Do odtoku nasypte pol šálky soli a zalejte ho vriacou vodou. Zvyšky jedla a mastnota rýchlo odtečú.
TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Varte mydlo v hrnci 5 minút a vyrobíte si úžasný domáci prostriedok do kuchyni

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *