Pročko hystericky kričal v parlamente a pôsobil zmätene. Všetkých posiela na psychotesty

Untitled 8

Poslanec OĽANO Jozef Pročko, ktorý sa minulosti živil ako zabávač a vidieť sme ho mohli aj ako sa úplne nahý premával na námestí, sa v parlamente choval nejak zvláštne.

Pročko počas jeho vystúpenia v parlamente zrejme niekto vyrušoval a tak sa otáčal na podpredsedu parlamentu Juraja Blanára.

„Vy to sledujete? Môžete ich upozorniť, aby ma neprekrikovali? Môžte ich upozorniť?!! Tak ako včera ste… ako včera ste upozorňovali mňa?!“ kričal Pročko hysterickým hlasom na podpredsedu parlamentu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  V obchode to obchádzame, ale čistí to naše telo. Čínania to jedia, aby dlho žili

Podpredseda parlamentu mu odpovedal, aby pokojne ďalej Pročko hovoril, že nevidí dôvod, že by ho niekto vyrušoval.

Neskôr Pročko dokonca kričal na samotného podpredsedu parlamentu, aby ho neprerušoval, ten mu však odpovedal, že to on ho oslovil „Ja som vás neoslovil!“ kričal Pročko, ktorý ho ale oslovil.

Pročko sa však bráni, že všetko je inak a video je zostrihané, aby tvorilo nenávisť „Zase ste prestrihali video a sirite zlobu a nenavist. Blanar namiesto upozornenia Suju a Mazureka upozornil mna. Komentare plne nenavisti co tu citam su dokaz toho o com som mal vystupenie.“ napísal Pročko.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Vidíte toto na banánoch? Nejedzte ich, môžu byť toxické

„milý môj, zlatý môj, ja si ťa pamätám ešte ako „humoristu“… ! Hlavne tú jednu scénku, keď sa na zemi zvíjal človek, ktorého akože zrazilo auto. A humor mal byť v tom, ako ľudia volali záchranku. Vtedy sme ťa u nás doma zrušili.“ odpísala Pročkovi Etela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *