Remišová odkazuje Slovákom: Táto vláda má zmysel, lebo držíme so Západom a EÚ!

remisova

Šéfka Za Ľudí a ministerka pre investície Veronika Remišová je známa svojou liberálnou a proeurópskou orientáciou.

Jasne to vyjadrila aj v relácii rádia Expres, kde hovorila o tom, že udržať túto vládu má zmysel preto, že je prozápadná a proeurópska. Toto má ľuďom stačiť?

Remišová dokonca hovorila o tom, že je čas na akési národne zmierenie. Čo tým presne myslela nám nie je jasné.

Remišová ešte dodala, že druhá vec je pomoc ľuďom a protikorupčné nastavenie.

„načo toto nerozmýšlajúce čudo vôbec pozývajú do takýchto relácii, vôbec sa nedivím že jej stale skáce do rečí veď by sa to čo z nej vyjde nedalo počúvať“ píše v diskusii Miroslav.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Chcete mať doma silnejšiu Wi-fi? Dajte router preč od týchto zariadení

„Kdeže oni budú upozorňovať len na to načo chcú a toto bude odsunuté do úzadia a najradšej keď to čím skôr zspadne prachom….. Rýchlo vymyslia niečo iné, aby upriamili pozornosť na niečo iné…“ píše Zdenek.

„Remoska tvrdí, že Bez ľudí nerozosievajú nenávisť? A kto dlhodobo rozoštvával spoločnosť a rozdeľoval ľudí na zodpovedných-očkovaných a nezodpovedných-neočkovaných?“ píše Jana.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Majú to všetky obchody. Jedzte na raňajky a vyženie vám usadeniny z čriev

„Ak niekoho treba zablokovať kvôli šíreniu hoaxov, tak je to práve táto osoba: Remišová, apríl 2022, RTVS (o Rusoch): Vyhrážajú sa nám, hovoria, že použijú voči nám zbrane, vyhrážajú sa nám, že nám zoberú kus východného Slovenska až po Liptovský Mikuláš.“ dodáva Jana.

„Boli časy, keď som sa tešil na tuto relaciu. Odkedy sa pán Zavodsky už ani neštíti zakryvať, že je hovorcom a hlasnou trubou progresivno-liberálnej bratislavskej kaviarne, tuto relaciu nesledujem…!“ píše Dodo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *