Rozsypali si doma soľ, aby sa zbavili zlej energie

faran raufi u Mwofs zu0 unsplash

Energiu vo vašej domácnosti by ste nemali brať na ľahkú váhu. Dobrá aura vám dodá pocit pokoja a uvoľnenia, zatiaľ čo zlá spôsobuje mnohé problémy. Poradíme vám, ako odstrániť zlú energiu z vášho domova (zdroj: genialne)

Zlá energia v domácnosti má vplyv nielen na naše nálady, ale aj na všetko okolo nás. Únava, nedostatok motivácie a zlá nálada sú často znakmi toho, že aura v domácnosti nie je dobrá. Taktiež môže viesť k nedorozumeniam a problémom so zariadeniami. Negatívna energia ovplyvňuje aj našich chovancov a rastliny, ktoré sa stávajú nervóznymi, zle rastú a sú náchylné na choroby a škodcov.

Príčiny zlej energie v domácnosti môžu byť rôznorodé. Jednou z hlavných príčin sú negatívne vplyvy ľudí, ktorí nám prajú zlo, a nezvaní hostia. Kontakt s takýmito ľuďmi môže okamžite narušiť aurickú atmosféru v domácnosti.

Okrem toho môžu zlú energiu prilákať aj predmety, ako sú rozbité zrkadlá, pokazené spotrebiče, rozbitý porcelán, neaktuálne kalendáre alebo málo používané hojdacie kreslá. Je vhodné sa vyhnúť aj predmetom bez pary, loveckým trofejam, plyšovým zvieratám a suchým, zvädnutým kvetom. Ak máte niektorý z týchto predmetov, odporúča sa ich rýchlo zbaviť, aby sa odstránila zlá energia.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nečakajte. Čučoriedky to potrebujú teraz a čas sa kráti

Existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako odstrániť zlú energiu zo svojho domova a privolať dobrú energiu. Nasledujúce rituály a talizmany vám môžu pomôcť zlepšiť aurickú atmosféru vo vašom dome:

  1. Umiestnite malé zrkadlo na každé okno a nasmerujte ho odrazovou stranou von. Tým sa odrazí negatívna energia preč.
  2. Zavesenie podkovy nad dvere je osvedčeným spôsobom, ako prilákať šťastie a odstrániť zlú energiu. Umiestnite ju tak, aby končeky podkovy smerovali smerom nadol. Tým sa negatívne vibrácie presmerujú na zem a rozptýlia sa.
  3. V centre vášho domu umiestnite symetrický tvar drahých kameňov, ako sú horské kryštály, ametysty, labradority, obsidiány alebo čierne turmalíny. Tieto kamene pomôžu transformovať zlú energiu na dobrú.
  4. Využite očistnú silu byliniek. Rozsypte ich na parapety okien a dvere, rozvešajte ich vo vreckách po dome alebo používajte ako metly. Mäta, bazalka, rozmarín, šalvia, kôpor a žihľava sú vhodné bylinky na odstránenie zlej energie.
  5. Vážte si rastliny s magickými vlastnosťami a zdravé kvety. Môžete ich zasadiť do kvetináčov alebo umiestniť do váz ako sezónne kytice. Tieto rastliny pomáhajú privolať pozitívnu energiu.
  6. Sól má neutralizačné vlastnosti. Rozsypte ju na prahy, parapety a do rohov vášho domu. Po 48 hodinách ju odstráňte vysávačom. Sól pomôže odstrániť negatívnu energiu.
TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Šikovní ľudia poznajú trik s vatovým tampónom a fľašou oleja

Dodržiavanie týchto jednoduchých rituálov a používanie talizmanov môže prispieť k odstráneniu zlej energie a prilákať do vášho domova pocit pokoja a harmónie. Nezabudnite, že starostlivosť o energetickú rovnováhu vo vašej domácnosti je rovnako dôležitá ako starostlivosť o fyzický priestor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *