Ruský poslanec žiada vymazať Anglicko z povrchu zeme: A potom to všetko skončí

Poslanec ruskej Štátnej dumy Andrej Guruljov nedávno vyzval na vymazanie Spojeného kráľovstva z povrchu zemského a tvrdil, že Británia je „hlavným podnecovateľom“ rusko-ukrajinskej vojny.

Jeho poznámky odzneli v rámci televízneho príspevku s anglickými titulkami, ktorý na Twitteri zverejnil Anton Geraščenko, poradca ukrajinského ministra vnútra.

„Pozor, Veľká Británia! Ruskí propagandisti považujú Veľkú Britániu za „hlavného podnecovateľa“ a chcú ukončiť vojnu tým, že „spôsobia Británii rozhodujúcu porážku“,“ napísal vo štvrtok na Twitteri Geraščenko, keď zdieľal časť televízneho záznamu, v ktorom vystupuje Guruljov, ktorý je zároveň ruským vojenským veliteľom vo výslužbe.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Mimozemšťania vraj môžu byť medzi nami, tvrdia vedci z prestížneho Harvardu

Gurulyov sa k vojne vyjadruje otvorene, keďže často kritizuje ukrajinských spojencov. Nedávno tiež predpovedal, že bitka sa neskončí skôr ako v roku 2027.

„… Najskôr treba Britániu zbúrať, vymazať ju z povrchu zeme. A potom sa vlastne všetko skončí. Bude po všetkom, pretože práve Británia je ten hlavný bastard. A samotné územie za kalužou [USA] ako jej páni,“ povedal Gurulyov v klipe, ktorý zverejnil Geraščenko.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prví Slováci v Chorvátsku hlásia astronomické ceny. Neuveríte, koľko zaplatili

Bývalý ruský veliteľ pokračoval: „Hlavným podnecovateľom tu v Európe je Veľká Británia. Ak Británii spôsobíme rozhodujúcu porážku, celá vojna sa v podstate skončí. A potom začnú počúvať, čo hovorí náš prezident. Hneď, od pálky. Začnú počúvať, čo hovorí prezident Čínskej ľudovej republiky. Skôr či neskôr k tomu dôjde a tak sa to pravdepodobne aj skončí.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *