Šikovní ľudia vložia do prania igelitový sáčok. To pranie je úplne iné

sacok pracka

Po prečítaní tohto článku sa zrejme začnete pýtať, či vôbec viete, ako správne používať práčku. Patent, ktorý ako nič iné pripomína obyčajnú ľudskú neprítomnosť, sa môže stať vaším životným odevom.

Prali ste už igelitové vrecko v práčke? Ak áno, určite ste to neurobili naschvál. Medzitým sa niekedy oplatí zabudnúť a hodiť ho do bielizne.

Prečo sa oplatí vyprať igelitový sáčok?

Máte záujem? Prezradíme vám niečo iné. Sáčok hodíme do práčky s oblečením a nastavíme bežný prací cyklus. Po prvom teste uvidíte výrazný rozdiel.

Ako je to možné? Ukazuje sa, že plastový sáčok pri praní zachytí nečistoty, ktoré sa namiesto na oblečení a filtri usadia na igelitovom sáčku.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Chcete najlepšiu úrodu? Pozbierajte v lese toto a zalejte tým sadenice

Vďaka tomu, aj keď hodíte nohavice do práčky s vreckovkou vo vnútri, nevytiahnete oblečenie s „bielym posypom“, ale čisté, voňavé materiály.

Ako používať igelitové sáčky ekologicky?

Hoci sme si vedomí toho, že o ekológii sa veľa hovorí, stále je ťažké nakupovať bez použitia plastových sáčkov. Našťastie ich používaním vyššie uvedeným spôsobom im dávame druhý život.

Jednorazové sáčky na ovocie či zeleninu môžete pokojne vhodiť do bielizne, pokiaľ nenesú stopy po spomínaných výrobkoch. Vďaka tomu budete mať istotu, že neprispievate k produkcii ešte väčšieho množstva odpadu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nalejte toto do práčky a zapnite na 90 stupňov. Vodný kameň a špina sa vyplavia

Používajte jednorázovky nielen v práčke

Jednorazové igelitové sáčky využijete nielen pri praní oblečenia v práčke. Ak prejavíte štipku kreativity, všimnete si, že ich využijete pri upratovaní.

Plastové vrecko stačí položiť na metlu, aby bolo čistenie jednoduchšie. Ak ste niekedy ťahali psie chlpy zo štetín kefy, pravdepodobne viete, aké to je dráždivé.

Použitím patentu s jednorazovým vrecúškom máte istotu, že nečistoty sa usadia na fólii a nie na štetinách štetca. Teraz už len stačí vrecúško rozbaliť, zaviazať, aby smeti nevypadli a je hotové. Upratovanie nebolo nikdy také jednoduché.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *