Slováci si začínajú dávať bublinkovú fóliu pod rohožku. Chránia tak svoju rodinu

rohozka

Obalový materiál dokáže oveľa viac než len tlmiť obaly. Tu je prekvapivé využitie bublinkovej fólie, ktoré jej dá „druhý život“, a to oprávnene, aby nás v prípade núdze nikdy neprekvapila.

Bublinková fólia alebo bublinková fólia je priehľadný plastový obalový materiál, ktorý sa používa najmä na krehké alebo ľahko rozbitné predmety.

Bublinková fólia má pravidelne rozmiestnené vyčnievajúce polgule naplnené vzduchom, ktoré pôsobia ako tlmiaci prostriedok pre krehké a ľahko rozbitné predmety. Zaujímavé je, že jej použitie môže byť oveľa širšie ako len na zabezpečenie predmetov.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Kúpiť si to vedia aj Slováci. Toto ovocie účinne odstraňuje toxíny z tela

Bublinkové lifehacky alebo použitie bublinkovej fólie v domácnosti. Ako ju používať?

Používanie bublinkovej fólie v každodennom živote má mnoho výhod. Niektoré z nich spočívajú v jej izolačnej funkcii, zatiaľ čo iné sú skvelé na tlmenie. Ďalším je jej využitie ako prostriedku na akúsi ochranu nášho majetku. Ide o umiestnenie bublinkovej fólie pod rohožku.

Je to lacný spôsob, ako skontrolovať, či niekto nestojí pri dverách. Bublinková fólia ako prvá vydá varovný zvuk a dá vám vedieť, ak sa niekto vláme do vášho domu. Všetko, čo musíte urobiť, je umiestniť list bublinkovej fólie pod rohožku umiestnenú pri východových dverách.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmiešajte tieto dve zvláštne ovocia a začnete chudnúť

Prečo bublinková fólia v chladničke? Zistite, čo sa stane, keď ju dáte dovnútra

Bublinková fólia je tiež skvelým spôsobom ochrany ovocia a zeleniny. Výrobky v nej zabalené zmiernia prípadné nárazy a ochránia aj pred usadzovaním vlhkosti vo vnútri. Preto sa výborne hodí aj na vystlanie dna zásuvky chladničky. Následne ovocie a zelenina zostanú čerstvé a neporušené oveľa dlhšie ako zvyčajne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *