Slovák odkazuje: V Rusku nebolo ani ho*no! Rusi sedeli na hajzloch bez dverí sr*li a pili vodku! Včera zožrali čo mali na zajtra

Untitled 3

Na sociálnej sieti sa objavilo video od Slováka, ktorý sa ostro a vulgárne pustil do komunistického Ruska a ako hovorí, nikde nebolo nič, ani hov*o.

„Lajk“ si okamžite na videu zaslúžil od poslanca Národnej rady Miroslava Žiaka zo SaS-ky, ktorý video aj zdieľal.

Gum boli obchodné domy obrie ako všetko v Rusku a preto aj to hovno čo v nich mali bolo obrie!! A aby toho nebolo málo v exkrementoch sme mohli postáť aj v Bulharsku  na príšerných  tureckých hajzloch, kde ma raz spláchol  cigoš hadicou . Odvtedy o sebe môžem legálne povedať, že viem ako to je, keď je človeku na hovno .

A  téma  radostného komunistického cestovania môže pokračovať.

A to rovno do dvadsať hodinovej  šóry pred Rumunskou či Bulharskou hranicou,kde sa  v pekelných horúčavách  muži a ženy chodili šmýkať do kukurice bo nebolo,kde hlavu zložiť nie to h…no.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Žiakom na Slovensku idú zakázať mobily v školách. Takto to má fungovať

A  tak sa trpelo bez vody a kúska tieňa čistiac si hnedé topánky kukuričnými šulcami.

V autobuse bolo 50 stupňov a smrad bol polomŕtvym Husákovým turistom úplne u pr…  .

„A potom Ste boli konečne v Rumunsku a na druhý deň prikvačila Mamájka . Pozor to nebola krásna dievčina,ale hnusné hnačkové ochorenie s šialenými bolesťami brucha končiace až na konci turnusu,keď sa zeleno biely Čechoslovák plazil naspák do autobusu  prisahajúc. Nikdy viac!! Vďaka súdruhovia za tie krásne  zážitky.“

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Našli ste toto na zemiakoch? Dajte si veľký pozor a nejedzte ich

Keď si predstavím, že  hovadá zo západu  sa v tom čase  lietali nudiť na Havaj,Kanáre  či do Karibiku tak mi  ich je  úprimne ľúto. Napríklad aj preto,že nikdy nezažili bulharského  zubára v krvavej gumenej zástere pohánajúceho nohou hrdzavú  vŕtačku lebo elektrické tam v sedemdesiatych rokoch ešte nemali. Zlaté časy už, aby boli späť. Nech žijú komunisti Rusko náš vzor stačí sa tam odobrať a všeto si zvopáknete. Kdo nevěří ať tam běží“ píše Slovák k videu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *