Zrušte sankcie proti Rusku! Trpia pre ne len Európania!, odkazuje extrémistka Le Penová

293845439 592494335578807 4217965152708511292 n

Extrémistická francúzska politička Marine Le Penová odkazuje Európskej únii, aby ukončila sankcie proti Rusku a tvrdí, že ekonomické dôsledky sú pre úniu príliš extrémne. Niektorí odborníci však tvrdia, že západné sankcie Rusku reálne škodia, inak by Rusko nežiadalo ich zrušenie.

Podľa nej by sa sankcie mali zrušiť „V opačnom prípade bude Európa čeliť výpadku, najmä v súvislosti s dovozom ruského plynu. Tieto sankcie sú jednoducho zbytočné. Jediné, čo robia, je, že Európania trpia. A to sa, mimochodom, týka aj Francúzov,“.

„Človek by potreboval obrovskú dávku naivity, aby si neuvedomil, že na rozdiel od nafúknutých tvrdení našej vlády ruská ekonomika nie je na kolenách. Nie je na pokraji bankrotu,“ vyjadrila sa Marine Le Penová.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Do Čiech prišiel super lacný poľský reťazec. Tie ceny sú extrémne

Agnes Pannier-Runacherová, francúzska ministerka pre energetiku, sa ohradila voči vyhláseniam Le Penovej a označila ich za „mimoriadne nebezpečné“ a „nezodpovedné“.

„Možno sa hrdí tým, že je najpatriotickejšia politička, ale v skutočnosti je prvá, ktorá je pripravená predať Francúzsko za tanier šošovice Rusku,“ povedala pre CNews.

„Sme v krízovej situácii, ktorú sme nechceli, ale ktorá je teraz globálna – nie je špecifická len pre Európu. Musíme zostať jednotní a nesmieme sa vzdať princípov republiky a demokracie.“

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Vedci potvrdili znepokojivé vedľajšie účinky vakcíny proti Covidu. Je to vážne!

Rusko nesmie zvíťaziť vo vojne na Ukrajine, vyhlásil Stoltenberg

Vojna na Ukrajine je pre Európu najnebezpečnejším okamihom od druhej svetovej vojny a Rusko v nej nesmie zvíťaziť. Podľa agentúry Reuters to dnes vyhlásil generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg.

Aby Severoatlantická aliancia a jej členské krajiny zabránili Moskve vo víťazstve, budú musieť ešte dlho podporovať Ukrajinu zbraňami a ďalšou pomocou, uviedol Stoltenberg. „Je v našom záujme, aby tento typ agresívnej politiky neuspel,“ povedal Stoltenberg vo svojom prejave v rodnom Nórsku.

One Reply to “Zrušte sankcie proti Rusku! Trpia pre ne len Európania!, odkazuje extrémistka Le Penová”

  1. Generálny tajomník je nekonečný idiot a vrah. Kde bol, keď Američania viedli hrozné vojny v Juhoslávii, Iraku, Líbyi a v iných štátoch po celom svete? Debil, kretén, imbecil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *