Spolužiačke v Banskej Bystrici dali do fľašky savo. Dievča chemikáliu vypilo

savo skola ziacka

Banská Bystrica – Žiačka zo základnej školy na sídlisku Sásová v Banskej Bystrici skončila v nemocnici po tom, čo mala vypiť dezinfekčný prípravok Savo, ktorý niekto naliať do jej fľaše s vodou počas hodiny telesnej výchovy. Podľa informácií získaných z polície sú na incidente podozrivé tri spolužiačky, ktoré môžu stáť za celou udalosťou. O prípade informuje portál tvnoviny.sk

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nikdy nedávajte do gulášu túto vec, celý ho pokazíte. Veľa Slovákov to však robí

Trieda, do ktorej patrila školáčka, bola pre ňu nová a navštevovala ju len jeden rok. Celá situácia sa vraj odohrala na poslednej vyučovacej hodine, keď dievčatá mali dezinfekčný prípravok zobrať z vozíka upratovačky. Zdroje z okolia šiestačky však hovoria o dlhodobom vystavovaní sa šikane na škole.

Školáčka momentálne pobýva v Detskej fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici. Zatiaľ sa nevie, ako dlho bude musieť na oddelení zotrvať.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Hoďte to do záchodu večer a do rána bude ako nový, žiarivo biely

Incident, ktorý sa stal na banskobystrickej základnej škole, je tragickou ukážkou nezodpovedného správania detí a dôraznej potreby zlepšiť vzťahy medzi nimi. Rodičia by mali byť stále ostražití a uistiť sa, že ich deti nezvyšujú šikanu alebo iné násilné správanie na školách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *