Tento deň príde „krvavý mesiac“ a môže to znamenať takéto zmeny vo vašom živote

krvavy mesiac datum

Mnohí z nás sa zriedkakedy pozerajú na oblohu, nehovoriac o tom, že by kontrolovali fázy Mesiaca alebo pohyby planét. Myslíme si, že sa to deje ďaleko od nás, a preto to nemá veľký význam. Nič však nemôže byť ďalej od pravdy. Pozrite sa, čo prinesie krvavý Mesiac v októbri 2023.

Blížiaci sa spln nie je len o oslňujúcom mesačnom svite, ale o zaujímavom astrologickom jave, ktorý môže obrátiť život naruby. Dňa 28. októbra presne o 22.24 h sa na oblohe objaví krvavý Mesiac, známy aj ako Lovecký spln. Čo to však pre nás znamená?

Čo so sebou prináša októbrový spln?

Mnohí ľudia si neuvedomujú, ako veľmi sme prepojení so svetom okolo nás. Nejde len o sociálne väzby alebo prírodu, ale o niečo viac. Obloha nad našimi hlavami, fázy mesiaca a dokonca aj celá slnečná sústava majú vplyv na náš život.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Slováci budú mať návštevy. NBS chce vedieť, koľko majú peňazí a ako míňajú

Ukazuje sa, že každý z nás dostal pri narodení individuálnu mapu oblohy, ktorá je ukazovateľom pre mnohé dôležité oblasti života. Úplnok Mesiaca je však zaujímavý mesačný úkaz, ktorý sa vníma aspoň niekoľko dní vopred.

Mnohí z nás určite pociťujú potrebu zmeny, ale aj zníženú náladu či nedostatok energie. Môže sa objaviť aj úzkosť alebo depresia, zmätok, konflikty alebo dokonca podráždenosť.

Čo zmení Krvavý Mesiac?

Stav nespokojnosti a zamračenia sa vďaka nemu stane minulosťou. Sila splnu je energiou zmeny, ktorá nám umožní odpojiť sa od všetkého, čo nás ťahá dole. V tomto období dostaneme „vietor do plachiet“, neuveriteľnú sebadôveru, ako aj odvahu zmeniť svoj život.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nečakane umrela speváčka Barbara Haščáková. Toto bol dôvod úmrtia

Mnohí ľudia ukončia určité fázy svojho života, čo vôbec neznamená koniec ich cesty, ale nový a oveľa lepší začiatok. Zmiznú naše obmedzenia, ako aj problémy, ktoré sa zdali neprekonateľné.

Krvavý Mesiac prináša odpovede na mnohé ťažko riešiteľné otázky, ktoré nás možno už nejaký čas ťažia. Vzťahy v mnohých oblastiach života, ako aj atmosféra sa začnú vyjasňovať a vytvoria sa nové. Tento spln na nás bude pôsobiť lepšie ako silné lúče letného slnka!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *