Tieto mestá Slovenska dnes večer zasype až 20cm snehu. Kde bude snežiť?

slovensko sneh zima pocasie predpoved

Dnes večer zasiahne stredné a východné Slovensko prudký príval snehu, pričom vrchol snehovej búrky sa očakáva zajtra ráno.

Kde na Slovensku bude dnes snežiť? Predpoveď na zimu 2023

Metereologické predpovede ukazujú, že v týchto regiónoch môže napadnúť viacero centimetrov snehu, čo môže vyvolať dopravné komplikácie a výzvy pre miestnych obyvateľov.

Podľa informácií z portálu imeteo.sk, zatiaľ čo na západe krajiny hrozí skôr daždivé počasie, stredné a východné oblasti Slovenska sa musia pripraviť na snehové podmienky.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pred výsadbou paradajok to hoďte do jamiek. Úroda bude veľmi bohatá

Sneženie by malo začať dnes po 21:00 hodine s predpokladanou intenzitou okolo jedného centimetra za hodinu. Situácia sa však zhorší v noci, keď sa očakáva ďalšia vlna sneženia s intenzitou 1 až 3 centimetre za hodinu.

Do rána by tak mohlo v niektorých častiach stredného a východného Slovenska pripadnúť medzi 5 a 10 centimetrami nového snehu. Najviac postihnuté oblasti, ako sú Banskobystrický a Košický kraj, by mohli čeliť až 20 centimetrov snehu do večera.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Teraz je čas rozmixovať toto ovocie a piť denne. Napraví tlak a začnete chudnúť

Tieto podmienky môžu spôsobiť významné dopravné zdržania a obyvatelia by mali zostať v pozore a sledovať aktualizácie počasia.

One Reply to “Tieto mestá Slovenska dnes večer zasype až 20cm snehu. Kde bude snežiť?”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *