• 10 decembra, 2022
  • Zatiaľ bez komentára
  • 3minúty čítania

Ukrajina má obavy, že ďalšia slovenská vláda bude proruská, povedal Naď

Ukrajina má obavy, že ďalšia slovenská vláda bude proruská, povedal Naď

Podľa niektorých médií majú USA upravovať zbrane, ktoré posielajú Ukrajine, tak, aby nedokázali dostreliť na ruské územie.

Minister obrany SR Jaroslav Naď si však myslí, že takto by zbrane pre Ukrajinu nemali byť upravované a Ukrajina by mala mať možnosť dostreliť na ruské územia.

Naď hovoril aj o tom, že ukrajinskí predstavitelia majú obavy z toho, že ďalšia slovenská vláda už nemusí byť proukrajinská ale bude proruská.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Vložte túto vec do záchodovej nádržky a ušetríte peniaze za vodu

Minister obrany Jaroslav Naď dnes v parlamente zachraňoval súčasnú vládu, ktorej hrozí, že sa po blížiacom sa hlasovaní rozpadne.

„My sme tá správna časť spoločnosti. Nie sme fašisti. Nie sme extrémisti. Nie sme tu odsúdení extrémisti, ako toto tu láve krídlo. Nerobili sme vyhadzovačov alebo nejakých ochrankárov mafiánom, ktorí vraždili ľudí…“ odkázal Naď poslancom SaS.

Šéf rezortu obrany Jaroslav Naď informoval aktuálne v Národnej rade, že jeho Ministerstvo obrany čelí silnému kybernetickému útoku. Povedal to počas piatkovej diskusie k návrhu na odvolanie vlády Eduarda Hegera.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Do nádržky vložte 3 guľôčky z alobalu. Bez toho, aby ste pohli prstom, sa zbavíte problému

„MO SR je aktuálne pod výrazným kybernetickým útokom. Už sa k tomu prihlásil aj konkrétny útočník. Je to ruská skupina,“ zdôraznil minister.

„Asi si povedali, že naša cesta na Ukrajinu má byť nejakým spôsobom odmenená,“ podotkol Naď.

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *