Ukrajina má obavy, že ďalšia slovenská vláda bude proruská, povedal Naď

Untitled 2 3

Podľa niektorých médií majú USA upravovať zbrane, ktoré posielajú Ukrajine, tak, aby nedokázali dostreliť na ruské územie.

Minister obrany SR Jaroslav Naď si však myslí, že takto by zbrane pre Ukrajinu nemali byť upravované a Ukrajina by mala mať možnosť dostreliť na ruské územia.

Naď hovoril aj o tom, že ukrajinskí predstavitelia majú obavy z toho, že ďalšia slovenská vláda už nemusí byť proukrajinská ale bude proruská.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Vypite tento zvláštny čaj a zaspíte okamžite a kľudne. Kúpite ho aj na Slovensku

Minister obrany Jaroslav Naď dnes v parlamente zachraňoval súčasnú vládu, ktorej hrozí, že sa po blížiacom sa hlasovaní rozpadne.

„My sme tá správna časť spoločnosti. Nie sme fašisti. Nie sme extrémisti. Nie sme tu odsúdení extrémisti, ako toto tu láve krídlo. Nerobili sme vyhadzovačov alebo nejakých ochrankárov mafiánom, ktorí vraždili ľudí…“ odkázal Naď poslancom SaS.

Šéf rezortu obrany Jaroslav Naď informoval aktuálne v Národnej rade, že jeho Ministerstvo obrany čelí silnému kybernetickému útoku. Povedal to počas piatkovej diskusie k návrhu na odvolanie vlády Eduarda Hegera.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Uteráky budú mäkké a nadýchané, dokonca ani v kúpeľoch také nie sú. Namiesto prášku používam niečo lepšie

„MO SR je aktuálne pod výrazným kybernetickým útokom. Už sa k tomu prihlásil aj konkrétny útočník. Je to ruská skupina,“ zdôraznil minister.

„Asi si povedali, že naša cesta na Ukrajinu má byť nejakým spôsobom odmenená,“ podotkol Naď.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *