Už to nevydržala! „Ukrajina porazí Rusko! Rozumiete? Aj vďaka Slovensku!“ hlási Cigániková

ciganikova

Poslankyňa za SaS Jana Cigániková sa v diskusnej relácii na TA3 vyjadrila na tému vojny na Ukrajine a je presvedčená, že jadrová veľmoc Rusko bude porazená aj vďaka Slovensku.

„Ukrajina porazí Rusko. Rozumiete? Počujete nás? Ukrajina porazí Rusko aj vďaka Slovensku. Do veľkej miery sme jedni z najaktívnejších chvalabohu. Aj vďaka ďalším spojencom, vďaka Západu a moderným krajinám Ukrajina porazí Rusko! Ak sa tak nestane je to bezpečnostná hrozba pre našich občanov“ povedala Cigániková v televízii.

@viktor_valik_hlas Tato kava ? Spravte si vlastný názor !! #winter #slovensko #politika #slovakia_tiktokers #jablko ♬ original sound – viktor valik

Cigániková sa vyjadrila aj na sociálnej sieti v niekoľkých bodoch o tom, ako jej strana bude podporovať Ukrajinu:

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Stačí 1 čajová lyžička pod akúkoľvek zelenú listnatú rastlinu, aby zázračne rozkvitla

🇺🇦 SaS a jej predstavitelia budú aj naďalej plne podporovať Ukrajinu v jej snahe zastaviť neprijateľnú ruskú agresiu. K mieru v regióne povedie iba víťazstvo Ukrajiny.

🇺🇦 Bola to SaS a jej nominanti, ktorí zohrali v prvých dňoch agresie významnú úlohu. Či už na ministerstve zahraničných vecí, alebo na ministerstve hospodárstva.

🇺🇦 Na ministerstve hospodárstva sme pracovali na tom, aby sa na Ukrajinu čo najskôr dostala potrebná pomoc. Procesovali sme dodávky paliva, potravín, humanitárneho materiálu, ale cez ruky nám prešiel aj vývoz nábojov, či systému S300, ktorý dnes chráni životy civilného obyvateľstva pred ruskými vzdušnými útokmi.

🇺🇦 Členovia strany, nominanti a poslanci od prvého dňa pomáhali osobne nielen na hraniciach, ale všetkými možnými spôsobmi.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Spojím 4 prísady a mám lahodnú domácu zmrzlinu. Chutí lepšie ako z obchodu

🇺🇦 Aj vďaka hlasom SaS schválila NR SR pred pár dňami uznesenie o tom, že Rusko je teroristický štát.

🇺🇦 Víťazstvo Ukrajiny a následný mier je v najvyššom záujme Slovenskej republiky.

🇺🇦 Pre Ukrajincov je okrem dodávok vojenskej techniky dôležitá aj nádej. Ukazujú, že nechcú patriť k akejsi novej ruskej ríši, ale na západ. Je aj úlohou Slovenska, aby sme im pomohli k užšej spolupráci s Európskou úniou.

🇺🇦 Rusko svojou inváziou, ktorá za sebou necháva masové hroby nevinných civilistov, predstavuje hrozbu pre celý svet. Hovoriť opak je nielen hazardom pre našu budúcnosť, ale aj nezodpovedným a hlúpym šírením ruskej propagandy.

One Reply to “Už to nevydržala! „Ukrajina porazí Rusko! Rozumiete? Aj vďaka Slovensku!“ hlási Cigániková”

  1. Ciganikova je cista katastrofa. Taky clovek podla mna nema co robit v politike. proste dalsia co predvaza suteren. absolutne histericky, afektovane a emtivne sa chce vyjadrovat k niecomu o com nema eni elementarne vedomosti. Smutne a ubohe

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *