V Košiciach strhli americkú vlajku a vyhnali podporovateľov USA. Policajti sa prizerali (Video)

Untitled 2 4

Tento piatok sa konal v Košiciach veľký protest proti chudobe s názvom „Slovensko na 1. mieste“. Účastníci kritizovali vládu a v dave sa našli aj ľudia, ktorí sympatizovali s ideou ruského prezidenta Vladimira Putina.

Na protest prišli aj odporcovia stretnutia, ktorí držali vlajky USA. Tí sa dostali do konfliktu s ďalšími protestujúcimi.

Tí im dokonca strhli vlajku USA so slovami, aby vypadli. Na celý incident sa pozerala mestská polícia.

Ďalší muž s americkou vlajkou provokoval účastníkov so slovami, že sú fašisti, pretože po ňom kričali aby vypadol a urobil si vlastný protest. On tvrdil, že nič nerobí a nikoho neohrozuje. V tom momente tam už prišla štátna polícia a celú situáciu upokojovali.

K celému incidentu sa vyjadril aj bývalý poslanec SaS Miroslav Žiak, ktorý si mužov s americkými vlajkami bránil

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ako často by ste mali chodiť na veľkú? Mali by ste spozornieť, ak sa deje toto

„Vulgárne urážky, fyzické utoky ale aj vyhrážanie. Veľký kus odvahy museli mať páni, ktorí prišli ukázať o čo vlastne tejto skupine ide. Pritom sa len pokojne prešli s vlajkou štátu, ktorého táto skupina nesúhlasí. Áno, toto je pravá tvár týchto bojovníkov za slobodu.“ napísal Žiak, ktorý sa v minulosti nechal pred parlamentom opľúvať či kopať do zadku od aktivistov.

„Čo tam má behat s Americkou vlajkou??Cista provokácia..môže byť rád že nedostal po papuli,ale to bol cieľ,aby ste mohli písať že Dezoláti napadli nevinného človeka na proteste..Sa môžte hanbiť vi banda prašivá Liberálna“ napísal muž v diskusii pod komentár ex-poslanca Žiaka.

„Och tak toto by som ja nedal… Skúsil by sa ma len dotknúť už by sa zdvihál zo zeme… A je mi jedno aký je starý, keď nevie tolerovať môj názor, vysvetlil by som mu inú toleranciu jeho primitivnou metódou… 🤮 Zmrdi s minimálnym IQ… Inak sa to nazvať nedá… Nesmieme sa nechať takýmito obmedzenými sracmi niekde zatlačiť. Treba im daj jasne najavo co si môžu a nemôžu dovolovat v spoločnosti… V opačnom prípade treba proti nim tvrdo zasiahnuť..“ napísal Matej v diskusii.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zmiešajte toto s vodou a čistite sprchový kút. Vodný kameň pôjde krásne preč

„Mne su dost nejasne tieto vzájomne provokácie, k ničomu to nevedie, len k vzajomnemu napádaniu sa a osočovaniu, pripadne k fyzickým útokom. Potom tie protesty „proti“ stracajú akýkoľvek zmysel, ked sa to zvrhava na krčmové slovné súboje a bitky….. Poukazuje to i na IQ zúčastnených.“ napísala Zuzana.

7 Replies to “V Košiciach strhli americkú vlajku a vyhnali podporovateľov USA. Policajti sa prizerali (Video)

  1. Protest proti chudobe s názvom „Slovensko na 1. mieste“. Pokial si spomínam tak heslo“Amerika first“bolo heslom amerického prezidenta nie ruského,ten má svojich občanov v paži.

  2. Keď je to protest nazvaný – Slovensko na 1. mieste – tak by tam mali viať iba slovenské zástavy, nie cudzích štátov. Keď ten dotyčný pán chcel vyjadriť svoj názor a má ho iný, ktorý sa nezhoduje s danou demonštráciou, tak tam nemal vôbec chodiť. Keď má Slovensko – svoju rodnú krajinu v paži a na 1. miesto kladie Ameriku, ako to, že je ešte na Slovensku? Keby bol v Amerike, môže si tou svojou zástavou mávať koľko chce. Alebo žeby mal vedomosť o tom, že ani v Amerike mu nič nedajú zadarmo? Nech si každý uvedomí, čo si zo Slovenska budujeme a čo zanechávame svojim deťom.

  3. tu nejde o provokáciu a Ameriku. cez hlúpych liberálov západ provokuje, aby vyvolal pohyby, ktoré zlikvidujú SR.
    SaS je falošná strana a jej predseda pracuje pre cudzie sily. on je ale tak nekultúrny a nevzdelaný, že ani nechápe aké krvavé následky hrozia, keď sa tými provokáciami rozhnevaná masa zleje do lynčujúceho davu…

  4. lebo pre usáckeho prezidenta sú občania jeho štátu na prvom mieste,že ty truhlík.Lebo v USA nie sú chudáci čo nevideli teplú vodu leda tak v gejzízoch Yellowstonského parku,lebo v USA nebývajú trvale v starých karavanoch,lebo v USA majú všetci všetko na čo si spomenú.Tak netrep…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *