V Košiciach strhli americkú vlajku a vyhnali podporovateľov USA. Policajti sa prizerali (Video)

Untitled 2 4

Tento piatok sa konal v Košiciach veľký protest proti chudobe s názvom „Slovensko na 1. mieste“. Účastníci kritizovali vládu a v dave sa našli aj ľudia, ktorí sympatizovali s ideou ruského prezidenta Vladimira Putina.

Na protest prišli aj odporcovia stretnutia, ktorí držali vlajky USA. Tí sa dostali do konfliktu s ďalšími protestujúcimi.

Tí im dokonca strhli vlajku USA so slovami, aby vypadli. Na celý incident sa pozerala mestská polícia.

Ďalší muž s americkou vlajkou provokoval účastníkov so slovami, že sú fašisti, pretože po ňom kričali aby vypadol a urobil si vlastný protest. On tvrdil, že nič nerobí a nikoho neohrozuje. V tom momente tam už prišla štátna polícia a celú situáciu upokojovali.

K celému incidentu sa vyjadril aj bývalý poslanec SaS Miroslav Žiak, ktorý si mužov s americkými vlajkami bránil

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Jedzte pravidelne a budete mať zdravé črevá a štíhlejší pás. Vedci nepochybujú o tom, že

„Vulgárne urážky, fyzické utoky ale aj vyhrážanie. Veľký kus odvahy museli mať páni, ktorí prišli ukázať o čo vlastne tejto skupine ide. Pritom sa len pokojne prešli s vlajkou štátu, ktorého táto skupina nesúhlasí. Áno, toto je pravá tvár týchto bojovníkov za slobodu.“ napísal Žiak, ktorý sa v minulosti nechal pred parlamentom opľúvať či kopať do zadku od aktivistov.

„Čo tam má behat s Americkou vlajkou??Cista provokácia..môže byť rád že nedostal po papuli,ale to bol cieľ,aby ste mohli písať že Dezoláti napadli nevinného človeka na proteste..Sa môžte hanbiť vi banda prašivá Liberálna“ napísal muž v diskusii pod komentár ex-poslanca Žiaka.

„Och tak toto by som ja nedal… Skúsil by sa ma len dotknúť už by sa zdvihál zo zeme… A je mi jedno aký je starý, keď nevie tolerovať môj názor, vysvetlil by som mu inú toleranciu jeho primitivnou metódou… 🤮 Zmrdi s minimálnym IQ… Inak sa to nazvať nedá… Nesmieme sa nechať takýmito obmedzenými sracmi niekde zatlačiť. Treba im daj jasne najavo co si môžu a nemôžu dovolovat v spoločnosti… V opačnom prípade treba proti nim tvrdo zasiahnuť..“ napísal Matej v diskusii.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Kľúčové ošetrenie paradajok. Vykonávajte pravidelne a úroda bude skvelá

„Mne su dost nejasne tieto vzájomne provokácie, k ničomu to nevedie, len k vzajomnemu napádaniu sa a osočovaniu, pripadne k fyzickým útokom. Potom tie protesty „proti“ stracajú akýkoľvek zmysel, ked sa to zvrhava na krčmové slovné súboje a bitky….. Poukazuje to i na IQ zúčastnených.“ napísala Zuzana.

7 Replies to “V Košiciach strhli americkú vlajku a vyhnali podporovateľov USA. Policajti sa prizerali (Video)

  1. Protest proti chudobe s názvom „Slovensko na 1. mieste“. Pokial si spomínam tak heslo“Amerika first“bolo heslom amerického prezidenta nie ruského,ten má svojich občanov v paži.

  2. Keď je to protest nazvaný – Slovensko na 1. mieste – tak by tam mali viať iba slovenské zástavy, nie cudzích štátov. Keď ten dotyčný pán chcel vyjadriť svoj názor a má ho iný, ktorý sa nezhoduje s danou demonštráciou, tak tam nemal vôbec chodiť. Keď má Slovensko – svoju rodnú krajinu v paži a na 1. miesto kladie Ameriku, ako to, že je ešte na Slovensku? Keby bol v Amerike, môže si tou svojou zástavou mávať koľko chce. Alebo žeby mal vedomosť o tom, že ani v Amerike mu nič nedajú zadarmo? Nech si každý uvedomí, čo si zo Slovenska budujeme a čo zanechávame svojim deťom.

  3. tu nejde o provokáciu a Ameriku. cez hlúpych liberálov západ provokuje, aby vyvolal pohyby, ktoré zlikvidujú SR.
    SaS je falošná strana a jej predseda pracuje pre cudzie sily. on je ale tak nekultúrny a nevzdelaný, že ani nechápe aké krvavé následky hrozia, keď sa tými provokáciami rozhnevaná masa zleje do lynčujúceho davu…

  4. lebo pre usáckeho prezidenta sú občania jeho štátu na prvom mieste,že ty truhlík.Lebo v USA nie sú chudáci čo nevideli teplú vodu leda tak v gejzízoch Yellowstonského parku,lebo v USA nebývajú trvale v starých karavanoch,lebo v USA majú všetci všetko na čo si spomenú.Tak netrep…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *