V obci Biely Kostol vybuchla bytovka! Hlásia úmrtie a zranených ľudí (Video)

biely kostol trnava vybuch bytovka

Výbuch plynu v obci Biely Kostol v okrese Trnava si v sobotu (13. 5.) večer vyžiadal jednu obetu a dve osoby boli zranené. Trnavská krajská polícia na sociálnej sieti informovala, že okolie dvojposchodovej bytovky, kde k výbuchu došlo, je uzavreté a policajti zabezpečujú miesto incidentu.

Podľa prvotných informácií jedna osoba pri výbuchu plynu utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. Ďalšie dve osoby boli zranené rôzneho rozsahu a museli byť previezne do trnavskej nemocnice. Hasičský a záchranný zbor (HaZZ) zasahoval na mieste s príslušníkmi z Trnavy, Piešťan a Galanty.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Položte pod čučoriedky a budete zbierať obrovskú úrodu

Polícia zatiaľ prešetruje okolnosti a príčiny udalosti. Evakuačný autobus HaZZ sa tiež nachádza na mieste, aby poskytol dočasné útočisko pre obyvateľov bytovky.

Výbuch plynu vždy predstavuje riziko vážnych zranení a poškodenia majetku. Okolie bytovky v Bielom Kostole sa teraz stalo miestom tragédie a ľudia tam bojujú s následkami výbuchu. Polícia bude pokračovať v prešetrovaní udalosti a dúfajme, že sa podarí zistiť príčinu a predísť podobným incidentom v budúcnosti.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Lacný liek z lekárne na žltnutie listov uhoriek - chráni pred chorobami a zvyšuje úrodu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *