Vložte noviny do chladničky a uvidíte ten rozdiel, ktorý vám ju zachráni

363950398 1374186683447410 2002256048078817174 n

Častým problémom je nepríjemný zápach z chladničky. Ak zabudneme aspoň raz vybrať niektoré výrobky z chladničky, zápach sa môže udržať dlho. Ako sa ho zbaviť? Stačí použiť triviálny trik a na problém zabudnúť, píše Gazeta

Ako sa zbaviť nepríjemného zápachu v chladničke? Nemusíte vyberať všetky výrobky a drhnúť vnútro. Namiesto toho tam vložte len jednu vec a zápach hneď zmizne. Zistite, ako sa zbaviť zápachu a ušetriť peniaze.

Do chladničky vložte mokré noviny. Zbavíte sa nepríjemného zápachu za krátky čas

Mnohé výrobky uložené v chladničke môžu vydávať nepríjemné pachy. Cibuľa, ryby alebo syr sú len niektoré z položiek, ktoré prispievajú k zápachu vychádzajúcemu zo spotrebiča. V niektorých prípadoch môže silná aróma preniknúť aj do iných potravín. Ako tento problém vyriešiť? Stačí použiť jednoduchý trik.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Toto je ideálny čas na sadenie mrkvy. Týmto trikom budete mať veľkú úrodu

Jedným z najlepších pohlcovačov pachov v domácnosti je odpadový papier. Namočené noviny odstránia nepríjemný zápach v okamihu. Stačí navlhčiť niekoľko strán a zrolovať ich do gule. Potom zväzok umiestnite do vnútra prístroja. Po niekoľkých hodinách pocítite výrazný rozdiel. Ak je zápach obzvlášť silný, jeho odstránenie môže trvať až jeden deň. Keď ho už nebudete cítiť, vytiahnite pokrčené noviny a vyhoďte ich.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ako často by ste mali chodiť na veľkú? Mali by ste spozornieť, ak sa deje toto

Domáce prostriedky na nepríjemný zápach v chladničke. S problémom vám pomôže obľúbený nápoj

Ďalším zaujímavým spôsobom, ako sa zbaviť nežiaduceho zápachu z chladničky, je káva. Tento nápoj vám nielen dodá energiu, ale funguje aj ako domáci pohlcovač zápachu. Stačí zomlieť niekoľko kávových zŕn a nasypať ich do misky. Misku umiestnite do chladničky. Takto rýchlo odstránite nepríjemné vône. Navyše, výrobok by ste mali vymeniť až po dvoch týždňoch. Ak chcete svoju chladničku ochrániť pred nepríjemnými pachmi, majte v nej vždy mletú kávu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *