Vraždiť mal mladík z osady. Erika ešte kričala o pomoc, no nikto ju nepočul (Video)

michalovce vrazda rom scaled

Podľa informácii TV Markíza a Plus 7 Dní polícia zadržala údajného vraha podozrivého z brutálnej vraždy 46 ročnej ženy v Michalovciach.

Podľa všetkého má ísť o mladíka z rómskej osady neďaleko miesta činu. Obvinenie mu zatiaľ nebolo vznesené.

Zadržať ho mali v utorok v ranných hodinách vo vlaku smerujúcom do Českej republiky, píšu tvnoviny.sk

„Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie, vykonávané ďalšie potrebné procesné úkony, nateraz bližšie informácie nie je možné poskytnúť. Urobíme tak hneď, keď to procesná situácia dovolí,“ informuje polícia na sociálnej sieti.

46-ročnú Eriku zavraždil mladík krátko po šiestej hodine ráno. Zábery nahrala aj priemyselná kamera a ide z nich doslovne mrazivý pocit.

Žena si v nedeľu išla vybrať peniaze z bankomatu, kde sa stretla aj s mužom, ktorý ju neskôr napadol.

„Niekoľko bodných rán, ktoré utrpela 46-ročná Michalovčanka, bolo nezlučiteľných so životom a na mieste im podľahla,“ informovala košická krajská polícia na sociálnej sieti. Vraždu zachytilo aj video, na ktorom počuť, ako zúfalá žena volá o pomoc.

Podľa televízie Markíza Michalovčanka Erika odišla k bankomatu v čase, keď jej partner ešte spal. Obaja pracovali v zahraničí a mali sa tam aj vrátiť. V ten deň mali ísť na návštevu k rodičom Eriky a práve jej otec povedal, aby ju šli hľadať, dodala Markíza.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Skladujte na tomto mieste chlieb a vydrží čerstvý aj tri týždne

Zo záberov je zjavné, že úbohú Eriku páchateľ naháňal. A ona kričala, jej opakované volanie „Pomóc!“ sa ozývalo prázdnou ulicou. Polícia po nájdení jej tela začala intenzívne pátrať po vrahovi a začala trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy, informuje portál plus7dni.sk

@mario_vidak

♬ original sound – Mário Vidák

„om zvedavý či krásavica naša teraz bude citlivo vnímať. Samozrejme, že nebude lebo obeť je Slovenka a vrah degeš z osady. Keby bola obeť nejaká transka tak hneď by zvolávala tlačovky.“ píše Tomáš v diskusii.

„Chúďa čo si musela prežiť… nech už boli jeho dôvody neviem aké.. zaslúži si čo najtvrdši trest … nech odpočíva v pokoji … je strašne ako skončil jej život “ píše Marta.

„Miestny mladík z osady…predtým mal údajne vyhliadnutú inú obeť a keď sa nepodarilo ju, lebo mu ušla, zameral sa na túto Eriku.. dúfam, že ten sa už na slobodu nedostane, lebo nikde nie je istota, žeby to neurobil znovu“ píše Zuzana.

„Toto je strašné, doživotie s najprísnejším strážením a doživotne ťažko drieť. Chúďatko, nevinná žena. Nech odpočíva v pokoji. Ako to, že tak zúfalo volala o pomoc a nikto jej nepomohol.“ smúti Alena.

„Keď som to videla ,myslela som , že také volanie o pomoc,je len vo filmoch. Ale to volanie bolo až hororové. Mama mi neverila ,keď sme to nevideli a nepočuli. Je to nesmierne naohavnejší čin vraždy, aký sa nevidí .Mladej ženy mi je ľúto , a rozum my hovorí ,čo robila po Silvestrovskej noci na ulici,a v nedeľu na Nový rok. Rodine úprimnú sústrasť a polícii veľká poklona, že vôbec majú podozrivého. Až pri pomyslení na to video ,má smrteľne mrazí. Nech odpočíva v pokoji.“ napísala Petronela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *