Srdcervúca správa Erikinej kamarátky: Akú bolesť a strach si musela cítiť? Zavraždil krásnu, usmievajú ženu!

image 1

Ohavná vražda, ktorá sa stala na nový rok o šiestej hodine rannej vyvolala obrovský smútok na celom Slovensku. Podľa doterajších informácii mal mladík z osady brutálne napadnúť 46 ročnú Eriku v Michalovciach, ktorú niekoľkokrát bodol nožom. Tá tento brutálny útok osadníka neprežila.

Nad smrťou nevinnej Eriky smúti celé Slovensko. Žena pracovala najskôr ako sestrička v nemocnici a neskôr v zahraničí. Osadník si najprv vytypoval inú ženu, ktorá mu ušla a neskôr našiel Eriku, ktorú chladnokrvne zavraždil.

Smutnú správu, ktorá tlačí slzy do očí zanechala Erikina kamarátka na sociálnej sieti

„Erika moja, ďakujem ti za tvoje priateľstvo, za tvoju podporu. Ostaneme vždy, ako si mi raz povedala, sestrami,“ uviedla jej kamarátka, ktoré smrť blízkej osoby zasiahla. „Ja ani neviem, akú bolesť a strach si v tej chvíli musela prežívať. Nikdy na teba nezabudnem,“ dodala so slovami, že aj keď tu nie je, vždy ostanú najlepšími priateľkami.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ľudia si začínajú doma dávať drevené uhlie. Rieši im to otravný problém

„Takže nejaký osadník, ktorému sa nechce pracovať, nám ide vraždiť pracovité, slušné slovenské ženy? A čo? Dostane 7 rokov, pustia ho po 4 a bude to robiť ďalej?!“ pýta sa Viktor.

erika vrazda michalovce nestandard1

Podľa informácii TV Markíza a Plus 7 Dní polícia zadržala údajného vraha podozrivého z brutálnej vraždy 46 ročnej ženy v Michalovciach.

Podľa všetkého má ísť o mladíka z rómskej osady neďaleko miesta činu. Obvinenie mu zatiaľ nebolo vznesené.

Zadržať ho mali v utorok v ranných hodinách vo vlaku smerujúcom do Českej republiky, píšu tvnoviny.sk

„Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie, vykonávané ďalšie potrebné procesné úkony, nateraz bližšie informácie nie je možné poskytnúť. Urobíme tak hneď, keď to procesná situácia dovolí,“ informuje polícia na sociálnej sieti.

46-ročnú Eriku zavraždil mladík krátko po šiestej hodine ráno. Zábery nahrala aj priemyselná kamera a ide z nich doslovne mrazivý pocit.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Utrite si ráno tvár plátkom jablka a večer naneste nastrúhané. Výsledok je úžasný

„Niekoľko bodných rán, ktoré utrpela 46-ročná Michalovčanka, bolo nezlučiteľných so životom a na mieste im podľahla,“ informovala košická krajská polícia na sociálnej sieti. Vraždu zachytilo aj video, na ktorom počuť, ako zúfalá žena volá o pomoc.

Podľa televízie Markíza Michalovčanka Erika odišla k bankomatu v čase, keď jej partner ešte spal. Obaja pracovali v zahraničí a mali sa tam aj vrátiť. V ten deň mali ísť na návštevu k rodičom Eriky a práve jej otec povedal, aby ju šli hľadať, dodala Markíza.

Zo záberov je zjavné, že úbohú Eriku páchateľ naháňal. A ona kričala, jej opakované volanie „Pomóc!“ sa ozývalo prázdnou ulicou. Polícia po nájdení jej tela začala intenzívne pátrať po vrahovi a začala trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy, informuje portál plus7dni.sk

@mario_vidak

♬ original sound – Mário Vidák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *