Zmiešajte tieto dve zložky a naneste ich na pľuzgiere na nohách. Úľava bude neuveriteľná

pluzgiere

Spôsobujú nepohodlie a bolesť a sťažujú chôdzu. Hovoríme o pľuzgieroch na chodidlách, ktoré vznikajú v dôsledku nosenia zle padnúcej obuvi, ktorá nám porezáva pokožku. Najbežnejším spôsobom ich liečby sú náplasti, ale my máme niečo oveľa lepšie. Prečítajte si náš liek na pľuzgiere na chodidlách.

Pľuzgiere na chodidlách sú nepríjemné a spôsobujú bolesť. Bohužiaľ, ich výskyt účinne bráni každodennému fungovaniu a aktivitám. Našťastie sa to dá napraviť. Použite náš domáci trik a zbavte sa nepríjemného pocitu!

Prečo sa na chodidlách objavujú pľuzgiere?

Hlavnou príčinou vzniku pľuzgierov je zle padnúca obuv, ktorá trením zadnej časti chodidla spôsobuje odreniny a pľuzgiere. Nie sú príjemné, ale spôsobujú veľké nepohodlie a zhoršený pohyb. Bolesť, ktorú spôsobujú, je jednoducho neopísateľná. Každý z nás sa už v tejto situácii ocitol. A hoci sú pľuzgiere prirodzeným obranným mechanizmom tela a majú nás chrániť pred ďalšími negatívnymi účinkami odrenín, najradšej by sme ich nemali.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť vec, ktorá by vás nenapadla

Najčastejšie sa tvoria na pätách, prstoch a nárte nohy. Sú to oblasti, ktoré sú najviac náchylné na poranenia a vplyv tlaku zle padnúcej obuvi alebo tej, ktorá sa nenosí. Ak bojujete s týmto problémom, vyskúšajte náš domáci liek na pľuzgiere na chodidlách a zažite pri chôdzi citeľnú úľavu. .

Ako sa rýchlo zbaviť pľuzgierov?

Na pomoc pri tomto ochorení prichádza špeciálny obklad, ktorý vám po jeho aplikácii rýchlo umožní pocítiť úľavu. Tento trik nám prezradil turista počas výletu do hôr, keď sme si po dni strávenom na chodníku večer všimli nepríjemné pľuzgiere na nohách. Ako to vyzerá?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Jedávate tieto jedlá na večeru? Niet divu, že nemôžete spať a vstávate podráždení

Stačí namočiť vatový tampón do vápennej vody zmiešanej s olejom, najlepšie ľanovým, a priložiť si ho na nohu, potom ho zabaliť do vrstvy obväzu. Takto budete môcť bez nepríjemností pokračovať v chôdzi bez toho, aby ste pociťovali bolesť alebo pálenie spôsobené pľuzgiermi. Ďalším riešením je namočiť si nohy asi na 20 minút do vody s morskou soľou a čajovníkovým alebo levanduľovým olejom. Prípadne použite nálev z harmančeka. Používame aj mazanie nôh gélom z aloe vera.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *