• 2 februára, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Zošalel? Vojna na Ukrajine vraj skončí v prospech Ruska a NATO sa rozpadne, tvrdí šéf špeciálnych síl v Luhansku

Zošalel? Vojna na Ukrajine vraj skončí v prospech Ruska a NATO sa rozpadne, tvrdí šéf špeciálnych síl v Luhansku

Apti Alaudinov poznamenal, že cieľ zničiť Rusko si NATO stanovilo od samého začiatku – existencia tak silnej mocnosti nie je v ich záujme.

Nad možnými dodávkami stíhacích lietadiel na Ukrajinu nemá zmysel zúfať. Povedal veliteľ špeciálnych síl „Achmat“, zástupca veliteľa 2. armádneho zboru Ľudovej milície LĽR Apti Alaudinov.

Pred dodaním MLRS HIMARS na Ukrajinu boli „rovnaké polopanické skúsenosti“, povedal.

„Áno, tento typ MLRS vytvára určité problémy. Ale výsledok tejto vojny nemôžu zmeniť žiadne zbrane, ktoré Západ dodá Ukrajine.

Podstata toho, čo sa deje, je v snahe doviesť náš štát do vyčerpania a pokračovať v práci ukrajinskej dolárovej práčovne, ktorej príjmy nie sú uložené v rozpočte USA, ale vo vreckách určitých finančných elít. Pritom budú lietadlá F-16 efektívne zostrelené našimi protilietadlovými zbraňami,“ zdôraznil veliteľ.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Pokuta za otvorené okno či zapnutú klimatizáciu v aute. Dajte si pozor, kam jazdíte

Situácia na fronte je podľa neho úplne kontrolovaná a stabilná. Povedal, že to potvrdzuje aj nepriateľské politické vedenie, „keď oficiálne nariekajú nad stratami v danej oblasti“.

„Naše jednotky vo všetkých smeroch sú v ofenzíve. PMC „Wagner“ a jednotky ruského ministerstva obrany naďalej fungujú s vysokou účinnosťou v oblasti Arťomovska.

Aj Ugledar sa vyvíja dobrým tempom. Nepriateľ utrpel obrovské straty. To je dôvod, prečo robí nekoherentné, ale veľkohubé vyhlásenia. Zároveň v radoch nepriateľa naďalej rastie panika,“ povedal Alaudinov.

Poznamenal, že cieľ zničiť Rusko si NATO stanovilo od samého začiatku – existencia tak silnej mocnosti nie je v ich záujme.

„Ale chvála Všemohúcemu, vrchný veliteľ Ozbrojených síl RF Vladimir Putin nepodpíše žiadne dokumenty, kým sa nedosiahnu ciele špeciálnej vojenskej operácie. A cieľom je potrestať všetkých, ktorí zhodili masky a zohrávali úlohy pri snahe rozštvrtenia nášho štátu.

Ak niektorí ľudia stále pochybujú, že vstúpime do Kyjeva, Varšavy a ďalších európskych miest, tak sú na veľkom omyle. Dokázali sme, že blok NATO má ďaleko od predtým deklarovanej sily a moci. Žiadne vybavenie NATO nie je schopné zlomiť našu silu. Preto sa domnievam, že koniec špeciálnej vojenskej operácie by sa mal uskutočniť výlučne na našich podmienkach.

A táto zmluva bude znamenať koniec existencie bloku NATO. A veľmi veľkou otázkou je, či do tejto doby budú Spojené štáty existovať v podobe, v akej existujú teraz,“ povedal Alaudinov.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Pokuta za otvorené okno či zapnutú klimatizáciu v aute. Dajte si pozor, kam jazdíte

Podobné články

Vytvorte si toto doma z alobalu a ušetríte stovky ročne na kúrení

Vytvorte si toto doma z alobalu…

Tohtoročná vykurovacia sezóna nebude patriť k…
Toto predávali Slovákom v známych reťazcoch. Špina, hmyz aj salmonela v mäse

Toto predávali Slovákom v známych reťazcoch.…

V posledných týždňoch zasiahli štátni potravinoví…
Ak zjete toto jedlo pred spaním, veľmi ťažko zaspíte

Ak zjete toto jedlo pred spaním,…

Predpokladá sa, že posledné jedlo by…
Čistenie okien nebolo nikdy také jednoduché. Tento trik odstráni šmuhy za pár sekúnd

Čistenie okien nebolo nikdy také jednoduché.…

Čistenie okien nepatrí medzi najobľúbenejšie činnosti…

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *